Zdravíčko, doktore!

Zdravíčko, doktore! - Vladimír Mertlík | Replicamaglie.com

...beného seriálu opět bravurně řeší zdravotní případy jako obvodní lékař v podhorském městečku v Beskydech ... UNIMARC/MARC: Zdravíčko, doktore! ... . Se svou svéráznou povahou ale přesto stále naráží na další nečekané a často i úsměvné situace. Dále hrají: J. Čvančarová, N. Lichý, G. Marcinková, J. Štěpánková, R ... 1997-2001: lékař na gynekologicko-porodnické klinice VFN Praha 2 a 1. LF UK; 2001-2004: lékař na gynekologicko-porodnické klinice nemocnice na Bulovce, Praha 8 "Zdravíčko, doktore!" - O všem, co jste dosud nevěděli. "Zdravíčko, doktore!" - nejotevřenější pořad svého druhu. Mluvíme nahlas o tématech dosud jen šeptaných. V ... Zdravíčko, doktore! - Vladimír Mertlík | KOSMAS.cz - vaše ... ... . "Zdravíčko, doktore!" - nejotevřenější pořad svého druhu. Mluvíme nahlas o tématech dosud jen šeptaných. Vybíráme témata, která vás trápí. "Zdravíčko, doktore!" - Maják v moři nejistot. Premiéra vždy v sobotu 20:30 - 21:00 hodin. Repríza vždy v pondělí v 0 ... Kniha Zdravíčko, doktore!, která je přepisem zmíněných rozhovorů s významnými odborníky medicínských oborů, si klade za cíl pomoci všem, kteří se v rozpacích či obavách ......

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Mertlík
DIMENZE
3,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdravíčko, doktore!.pdf

POPIS

Kniha původně rozhlasových rozhovorů, které vedl Vladimír Mertlík se svými hosty, významnými českými lékaři z různých oborů. Čtenáři se tak například dovědí od primáře hematologie Miloše Bohoňka o tajemství naší krve, prozkoumají zákoutí nervové soustavy s předním neurochirurgem Vladimírem Benešem či zjistí mnoho zajímavého o jednom z největších strašáků současnosti, rakovině plic, s primářem radioonkologie Janem Dvořákem. Kniha Zdravíčko, doktore! je čtivý vhled do zákulisí složité a nesmírně zajímavé vědy zvané medicína.

Chcete si přečíst knihu?Zdravíčko, doktore! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Mertlík. Číst Zdravíčko, doktore! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY