Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké

Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké - Barbora Charvátová | Replicamaglie.com

...diety › Kuchařky - Pro děti; Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; ISBN: 978-80-264-2853-4 ... Máma v kuchyni (Barbora Charvátová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . EAN: 9788026428534. Objednací kód: NA371824 Jmenuji se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření. Moje kuchyně je typická využitím základních surovin, které volím také s ohledem na svou malou dcerku. Ráda experimentuji, nemám ráda polotovary a náhražky, oceňuji kvalitu a poctivost při vaření. Jmenuji se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření. Moje kuchy ... Máma v kuchyni - s chutí pro malé i velké | MojeBříško.cz ... ... . Jmenuji se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření. Moje kuchyně je typická využitím základních surovin, které volím také s ohledem na svou malou dcerku. Ráda experimentuji, nemám ráda polotovary a náhražky, oceňuji kvalitu a poctivost při vaření. Máma v kuchyni S chutí pro malé i velké. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jmenuji se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření. Moje kuchyně je typická využitím základních surovin, které volím také s ohledem na svou malou dcerku. Ráda experimentuji, nemám ráda polotovary a n...

INFORMACE

AUTOR
Barbora Charvátová
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké.pdf

POPIS

Přestala jste věřit, že vás vaření bude bavit? Já ho miluju! A v kuchyni experimentuju. Vyhýbám se polotovarům a náhražkám. Při výběru surovin se řídím hlavou, při vaření citem – a zatím mi to vychází. Určitě vám nemusím říkat, že si děti někdy u jídla dost navymýšlejí a je složité vymýšlet stále nové recepty. Do knihy jsem jich vybrala 70 a u všech najdete informaci o tom, pro jak staré děti se hodí, a tipy na jejich vylepšení, aby chutnaly i tatínkům.

Chcete si přečíst knihu?Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Charvátová. Číst Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY