Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů

Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů - Olivier Clerc, | Replicamaglie.com

...které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem ... Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize - Osobní rozvoj ... ... . V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými ... Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize. Kdo napsal knihu Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize? Autorem je Olivier Clerc, Marc Kucharz. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pět toltéckých dohod je schopno změn ... Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem. V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými ... Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů Olivier Clerc pdf ulozto. Převleky mého města Adolf Branald kniha. Příběh muže, který zabíjel z lásky Miroslav Skačáni epub. Příběhy o ponících z celého světa: 13 vyjímatelných plakátů Christelle Huet-Gomez pdf. Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem. V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými ... Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli sami se sebou, s jinými l...

INFORMACE

AUTOR
Olivier Clerc,
DIMENZE
5,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů.pdf

POPIS

Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem. V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými i se sebou samými. Díky cvičením, jež tato kniha a hra zároveň nabízí, vás těchto pět jednoduchých a účinných dohod dovede k tomu, čím skutečně jste, a naučí vás plně přijmout sebe sama i ostatní. Nastoupíte tak cestu vlády nad sebou samými, a to prostřednictvím tří níže uvedených etap: 1 – POZORNOST Uvědomíte si, co vás od dětství formovalo. 2 – PROMĚNA S pomocí moudrosti Pěti toltéckých dohod se zbavíte všeho, co vás omezovalo, a znovu objevíte svou svobodnou vůli. 3 – ZÁMĚR Jste na cestě ke zvládnutí svého života, abyste mohli projevit svou svobodu a vyjádřit svou vnitřní sílu. Je nyní na Vás hrát tak, aby vaše pozornost a váš záměr byly ve shodě s tím nejlepším ve vás.

Chcete si přečíst knihu?Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Clerc,. Číst Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY