Tráva podél cesty

Tráva podél cesty - Santóka Taneda | Replicamaglie.com

...Jan Burian, Malvern, Praha, 2017, 344 s. ... Jan Burian | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Když se řekne haiku, představí si asi většina literárně vzdělaných lidí přísně dodržovanou třířádkovou japonskou poetickou formu o sedmnácti slabikách, ve které se musí objevit tzv. sezónní slovo, tedy něco, co jasně navodí atmosféru daného ročního ... 0 hodnocení Tráva podél cesty 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíš ... DÓ - Cirkopolis | Facebook ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Poutník a mnich Santóka Taneda (1882-1940) zosobňuje tradiční zenové hodnoty jednoduchosti, osamění a pomíjivosti. Jeho poezie zrcadlí život plný protikladů. Osamělé souznění s přírodou střídají ... „Roste a roste, až nakonec slehne, tráva podél cesty." -Santóko Taneda Tráva podél cesty Poutník a mnich Santóka Taneda (1882-1940) zosobňuje tradiční zenové hodnoty jednoduchosti, osamění a pomíjivosti. Jeho poezie zrcadlí život plný protikladů. Osamělé souznění s přírodou střídají okamžiky hlubokého lidského sblížení. Přísná chudoba se zvrtne do bezuzdného hýření. Tráva podél cesty Taneda Santóka. Poutník a mnich Santóka Taneda (1882-1940) zosobňuje tradiční zenové hodnoty jednoduchosti, osamění a pomíjivosti. Jeho poezie zrcadlí život plný protikladů. Osamělé souznění s přírodou střídají okamžiky hlubokého lidského sblížení. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Poutník a mnich Santóka Taneda (1882-1940) zosobňuje tradiční zenové hodnoty jednoduchosti, osamění a pomíjivosti. Jeho poezie zrcadlí život plný protikladů. Osamělé souznění s přírodou střídají... Objednávejte knihu Tráva podél cesty v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Inzerát Tráva podél cesty Taneda Santóka 1.vydání 2017 v okrese Mladá Boleslav, cena 190Kč, od sleva.vyprodej na Sbazar.cz. Popis: Tráva podél cesty Taneda Santóka 1.vydání 2017 Poutník a mnich Sant...

INFORMACE

AUTOR
Santóka Taneda
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Tráva podél cesty.pdf

POPIS

Poutník a mnich Santóka Taneda (1882–1940) zosobňuje tradiční zenové hodnoty jednoduchosti, osamění a pomíjivosti. Jeho poezie zrcadlí život plný protikladů. Osamělé souznění s přírodou střídají okamžiky hlubokého lidského sblížení. Přísná chudoba se zvrtne do bezuzdného hýření. Okamžiky klidu a odevzdání se promění v bouři emocí. Co se nemění, je prostý a zároveň významově hluboký jazyk, který občas hladí a jindy řeže do morku kostí. I proto se Santóka stal jedním z nejmilovanějších moderních japonských básníků.

Chcete si přečíst knihu?Tráva podél cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Santóka Taneda. Číst Tráva podél cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY