Jak jsem velká?: Bublinky

Jak jsem velká?: Bublinky - - | Replicamaglie.com

... Bublinky 140 samolepek . Svojtka&Co., 2016 ... Jak jsem velká? bublinky, Svojtka | Knihkupec.com ... . Vydavateľstvo Svojtka&Co., 2016. V této knížce, která je určena pro naše nejmenší, najdete plno jednoduchých aktivit a 140 „bublinek" - samolepek, které dětem pomohou určovat barvy a velikosti. Ahoj nové video o mě a Jane jak je skvělá :) mám tě moc rad. Jak jsem velká? Bublinky. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení F ... Jak jsem velká? | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Žabky jako brčál zelené ve vodě plavou a ráchají se, jak by ne! Nalep zelené velké a malé samolepky tam, kam patří! Zajíčci moc rádi jezdí na výlety společně a cestou si pochutnají na zmrzlině báječně! Zvládneš nalepit modré velké a malé samolepky na správná místa? V této knížce najdou naši nejmenší plno jednoduchých aktivit a 120 samolepek, které jim ... Kniha: Jak jsem velká? - Bublinky. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 0 hodnocení Jak jsem velká? - Bublinky 0. Pro hodnocení se přihl...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem velká?: Bublinky.pdf

POPIS

Žabky jako brčál zelené ve vodě plavou a ráchají se, jak by ne! Nalep zelené velké a malé samolepky tam, kam patří! Zajíčci moc rádi jezdí na výlety společně a cestou si pochutnají na zmrzlině báječně! Zvládneš nalepit modré velké a malé samolepky na správná místa? V této knížce najdou naši nejmenší plno jednoduchých aktivit a 120 samolepek, které jim pomohou naučit se jednoduše a bez námahy rozeznávat barvy a velikosti. Kulaté barevné samolepky – "bublinky" – se lehce nalepují, krátké texty s veselými rýmy pomáhají cvičit paměť a snadno se opakují, barevné obrázky v knížce přitahují pozornost a napomáhají soustředění. Tak honem! Zjisti, která samolepka je velká a která malá a nalep je na správná místa!

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem velká?: Bublinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak jsem velká?: Bublinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY