Nejmohutnější stromy naší země

Nejmohutnější stromy naší země - Marie Hrušková | Replicamaglie.com

...rky za nákup. Ověřeno zákazníky. Inzerát Nejmohutnější stromy naší země v okrese Hlavní město Praha, cena 150Kč, od Monika Kuncová na Sbazar ... Marie Hrušková: Nejmohutnější stromy naší země cena od 223 ... ... .cz. Popis: Zboží vám mohu zaslat na vaši adresu s platbou předem, kde je nutné k ceně připočítat ještě poštovné nebo se můžeme domluvit na osobním předání v Praze. Nejmohutnější stromy naší země. Marie Hrušková. Marie Hrušková (nar. 1939) je česká spisovatelka a scenáristka. Ve svém celoživotním díle se soustředí na tematiku stromů, přispívá do časopisů, vede webovou st ... Nejmohutnější stromy naší země - knizniklub.cz ... . 1939) je česká spisovatelka a scenáristka. Ve svém celoživotním díle se soustředí na tematiku stromů, přispívá do časopisů, vede webovou stránku www.pamatnestromy.cz, spolupracuje s rozhlasem a televizí... „Nejmohutnější stromy naší země" ... Vznik této knížky, vysvětluje autorka v závěru, byl ovlivněn snahou představit slovy a v zobrazeních nejmohutnější stromy, které u nás máme, krásné přírodní památky, na které můžeme být pyšní. Protože hlavním námětem mých prací jsou památné stromy - tedy ... Nejmohutnější stromy naší země. ... Marie Hrušková (nar. 1939) je česká spisovatelka a scenáristka. Ve svém celoživotním díle se soustředí na tematiku stromů, přispívá do časopisů, vede webovou stránku www.pamatnestromy.cz, spolupracuje s rozhlasem a televizí a její texty o stromech se staly podkladem například pro televizní pořad Paměť stromů (2003). Kniha Nejmohutnější stromy naší země(Hrušková Marie) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Tedy jsme se pokusili zastavit čas stiskem spouště fotoaparátu…" „Chtěli bychom vám při této slavnostní příležitosti zároveň představit naši zbrusu novou knihu "Nejmohutnější stromy naší země" (Euromedia), kterou jsme s paní Hruškovou v těchto dnech právě dokončili, " doplňuje Pavel Hössl....

INFORMACE

AUTOR
Marie Hrušková
DIMENZE
4,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejmohutnější stromy naší země.pdf

POPIS

Marie Hrušková (nar. 1939) je česká spisovatelka a scenáristka. Ve svém celoživotním díle se soustředí na tematiku stromů, přispívá do časopisů, vede webovou stránku www.pamatnestromy.cz, spolupracuje s rozhlasem a televizí a její texty o stromech se staly podkladem například pro televizní pořad Paměť stromů (2003). V roce 2011 jí vyšla výpravná obrazová publikace Podivuhodné stromy. V této knize se soustředí na nejmohutnější stromy, které lze potkat při toulkách naší vlastí, a texty, plné zajímavostí a praktických detailů, doplňují jedinečné fotografie Pavla Hössla. Výsledkem je krásná inspirativní publikace, která pohladí po duši.

Chcete si přečíst knihu?Nejmohutnější stromy naší země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Hrušková. Číst Nejmohutnější stromy naší země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY