Zbloudilá loď a jiné povídky

Zbloudilá loď a jiné povídky - Ke Fej | Replicamaglie.com

...krédem řídili. Cosi v jejich nitru je neovladatelně pudí opustit zaběhané koleje svého života, podstoupit bolestivou cestu labyrintem své paměti a ... Loutka a jine povidky | Sleviste.cz ... ... Kámen a mouka: Povídky ztichlého rock´n´rollu 248 Kč 216 Kč. Šest historií venkovského života 110 Kč 94 Kč. Zbloudilá loď: a jiné povídky Zbloudilá loď a jiné povídky. My rybáři z Lužnice. Má vzpomínka je bugatti. Hádanky básničky. Abeceda. Den sedmý ... Koleje smrti - Mark E. Pocha, Lenona Štiblaríková, Katarína Soyka . Určite ste niekedy využili ten či on ... Kniha: Zbloudilá loď a jiné povídky - Ke Fej | Knihy.ABZ.cz ... . Hádanky básničky. Abeceda. Den sedmý ... Koleje smrti - Mark E. Pocha, Lenona Štiblaríková, Katarína Soyka . Určite ste niekedy využili ten či onen dopravný prostriedok na koľajniciach. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Keres egy könyvet Mezi propastí a nebem től: Dora Poláková? Vásárolja meg egy elismert boltban kedvező áron. Átvételi pontok Csehország egész területén 30 napos visszatérítéssel! Hledáte Ann C. Crispin: Star Trek: Nová generace - Oči vidoucích? Dál už hledat nemusíte! Cena od 151 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Praha podle žebříčků světových médií dlouhodobě patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím planety. Nová kniha Praha temná a tajemná ale odhaluje její stinné stránky a připomíná, že někteří cestovatelé a slavné osobnosti se o Praze vyjadřovali velmi neuctivě....

INFORMACE

AUTOR
Ke Fej
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Zbloudilá loď a jiné povídky.pdf

POPIS

Říká se, že musíme poznat minulost, abychom mohli pochopit současnost. Hrdinové Ke Fejových povídek jako by se podvědomě tímto krédem řídili. Cosi v jejich nitru je neovladatelně pudí opustit zaběhané koleje svého života, podstoupit bolestivou cestu labyrintem své paměti a pokusit se rekonstruovat dávno uplynulé měsíce a roky. Při exkurzi do mlhavé minulosti však nenalézají žádný smysluplný příběh ani pevný klíč, kterým by odemkli tajemství svého života. Místo toho jejich vzpomínky probouzejí temné, iracionální síly, které je dovádějí do krajiny plné násilí, smrti a neuspokojených tužeb... Ke Fej (*1964) je profesorem naratologie a filmové teorie na známé univerzitě Čching-chua v Pekingu. Zpravidla o sobě tvrdí, že je spíše pedagogem než spisovatelem, do povědomí široké veřejnosti však vstoupil v 80. letech 20. století jako jedna z centrálních postav nové, experimentální vlny v moderní čínské literatuře. Z téhož období pochází i povídky výboru Zbloudilá loď. V 90. letech postupně ve svých dílech radikální experimenty s narativní strukturou opouští, jako spisovatel je však činný dodnes. V roce 2015 jeho Ťiangnanská trilogie obdržela prestižní Mao Tunovu cenu, která je v Číně udělována jednou za čtyři roky nejlepším románovým dílům.

Chcete si přečíst knihu?Zbloudilá loď a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ke Fej. Číst Zbloudilá loď a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY