Lapuťák a kapitán Adorabl

Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman | Replicamaglie.com

...tihl napsat knížku pro děti. A když humorný text dostane parádní ilustrace známého malíře Petera Stankoviče, nejkrásnější dětská kniha je na světě! Všechny informace o produktu Kniha Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman ... Lapuťák a kapitán Adorabl - Dominik Landsman — Kniha.cz ... . Hledáte Lapuťák a kapitán Adorabl od Landsman Dominik? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zajímají vás novinky z brněnského knihkupectví Barvič a Novotný? Odebírejte náš kanál: bit.ly/2AtH6t4 Další videa od nás najdete zde: bit.ly/2Aous0t Nebo si knihy rovnou kupte na ... Lapuťák a kapitán Adorabl. Celkové hodnocení ... Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme ... Lapuťák a kapitán Adorabl (Dominik Landsman) | Detail ... ... . 33 prodejen po celé ČR Zajímají vás novinky z brněnského knihkupectví Barvič a Novotný? Odebírejte náš kanál: bit.ly/2AtH6t4 Další videa od nás najdete zde: bit.ly/2Aous0t Nebo si knihy rovnou kupte na ... Lapuťák a kapitán Adorabl. Celkové hodnocení ... Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mí.. ... O čem je kniha Lapuťák a kapitán Adorabl? Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvlášt...

INFORMACE

AUTOR
Dominik Landsman
DIMENZE
5,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Lapuťák a kapitán Adorabl.pdf

POPIS

Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří. Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou.

Chcete si přečíst knihu?Lapuťák a kapitán Adorabl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Landsman. Číst Lapuťák a kapitán Adorabl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY