Nejlepší kandidát

Nejlepší kandidát - Stanislav Biler | Replicamaglie.com

...aroliny Světlé vykresluje každodennost lidí v zapomenutých krajích této republiky ... Nejlepší kandidát: Stanislav Biler | Vaše literatura ... . Svou atmosférou i událostmi však kniha znepokojivě evokuje pád Říma. Nastavuje také kritické zrcadlo mladé generaci ... Špatný kandidát, vyhrálo stranické tričko, žehrá opozice na volbu Křečka Křeček, který v minulosti působil jako zástupce ombudsmana, ve středu ve druhém kole volby získal 91 hlasů, jeho protikandidát Vít Alexander Schorm, kterého navrhl Senát, obdržel 53 hlasů. Nejlepší kandidát. 18. 11. 2017 — Stanislav Biler beletrie. Zakládající člen ... Žebříčky | ČSFD.cz ... . Nejlepší kandidát. 18. 11. 2017 — Stanislav Biler beletrie. Zakládající člen hnutí Žít Brno, sociolog, komentátor a známý glosátor Stanislav Biler se rozhodl napsat román. O příběhu asistentky Johanny, šílených politických kampaní a idiotských kandidátů brněnská kolegyně a překladatelka Bára Antonová napsala ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Biler
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší kandidát.pdf

POPIS

Tato kniha sleduje kariéru muže, který je poněkud obskurním uchazečem o post prezidenta. Od samého počátku mu stojí v cestě prostý fakt, že nedokáže vyslovit dvě smysluplné věty. Dětinská žvanivost však překvapivě sbírá body a stává se jeho nejsilnější zbraní. Navíc vyjde najevo, že kandidát je úspěšný a bohatý člověk. Proč by nemohl udělat úspěšnou a bohatou celou zemi? Co by se mohlo pokazit? Příběh, který by se v normální zemi sotva mohl uskutečnit, sledujeme z pohledu milé a krásné asistentky Johanny, která hledá své místo na světě. Zavede čtenáře do zákulisí politických kampaní a poodhalí zbraně, jimiž marketéři nahánějí voliče jako slepice na dvorku. Nejlepší kandidát stojí někde na pomezí etnografické studie a investigativní reportáže. Johanna s empatií hodnou Karoliny Světlé vykresluje každodennost lidí v zapomenutých krajích této republiky. Svou atmosférou i událostmi však kniha znepokojivě evokuje pád Říma. Nastavuje také kritické zrcadlo mladé generaci, která odmítá převzít odpovědnost a vyhýbá se poctivé práci. Ukazuje, jak tradice, moudrost předků a selský rozum mohou pomoci nalézt cestu k životní spokojenosti. Jak pomocí byť i drobných životních příhod vytěsnit pocity vlastní zbytečnosti. Budoucí kritici a méně pozorní čtenáři možná použijí v souvislosti s tímto dílem termíny jako satira nebo sžíravý humor. Než jim však dojde, že si Stanislav Biler, uznávaný mluvčí své generace, legraci nedělá, nastává neodvratný konec.

Chcete si přečíst knihu?Nejlepší kandidát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Biler. Číst Nejlepší kandidát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY