Základy mužského šovinismu

Základy mužského šovinismu - Josef Hausmann | Replicamaglie.com

...měry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (15 ... Audiokniha Základy mužského šovinismu - Audioknihy ke stažení ... . vydání) Základy mužského šovinismu book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Elektronická kniha Základy mužského šovinismu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Základy mužského šovinismu od ostatních... Kompletní audio kniha. Nalezené záznamy přibližují atmosféru procesu se Slánským. Tehdy byla jiná doba, říká Radovano ... Základy mužského šovinismu - Josef Hausmann od 100 Kč ... ... . Tehdy byla jiná doba, říká Radovanovič - Duration: 53:37. Český rozhlas Radiožurnál 9,690 views Všechny informace o produktu Kniha Základy mužského šovinismu - Josef Hausmann, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy mužského šovinismu - Josef Hausmann. Základy mužského šovinismu RNDr. Josef HAUSMANN, CSc. narozen 18.9.1953 Aktivní amatérský horolezec, kajaká ř, hokejista, volejbalista, tenista, lyža ř, pingponká ř a klavírista. Ženatý, otec dvou dcer ro č. 86 a 88. Po studiích na MFF UK a P řF UK zam ěstnán jako v ědecký pracovník. Jeho kontroverzní kniha Základy mužského šovinismu se v současnosti pohybuje na předních místech v žebříčku bestsellerů u nás. Doktor přírodních věd, překladatel, vášnivý sportovec a otec dvou dcer Josef Hausmann ji prý napsal proto, aby se zastal diskriminovaných mužů. Jedna z kapitol ze "Základů mužského šovinismu" , zabývající se metrákovými drobečky. Základy mužského šovinismu. Kdo napsal knihu Základy...

INFORMACE

AUTOR
Josef Hausmann
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy mužského šovinismu.pdf

POPIS

Stav mužské a ženské duše je výsledkem evoluce. Nevidím rozdíl mezi obsahem této knihy a níže zmiňovaným Cavemanem. Má to i svá pozitiva. Po 25 letech manželství musím uznat, že mě žena dokopala k výkonům, které bych sám pro sebe nedělal. Díky tomu se máme i s dětmi celkem dobře. Kniha má pár nedostatků - od ZŠ po VŠ jsem ve všech kolektivech viděl většinu snaživých dívek a daleko méně snaživých chlapů, ale to jsou nepodstatné detaily. 99% obsahu prostě sedí. Jak říká klasik,...'můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je to jediné, co s tím můžete dělat'... Pan Hausmann toho napsal více. Na internetu najdete i daleko složitější vědecké práce, ze kterých bohužel trochu mrazí. Jedno je ale jisté, autor má ženy rád a nenavádí muže aby se k nim chovaly špatně.

Chcete si přečíst knihu?Základy mužského šovinismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hausmann. Číst Základy mužského šovinismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY