Prapověsti naše s trochou vtipné kaše

Prapověsti naše s trochou vtipné kaše - Zdeněk Železný | Replicamaglie.com

...e a pověsti > Prapověsti naše s trochou vtipné kaše-11% ... Prapověsti naše s trochou vtipné kaše - Zdeněk Železný ... ... . Prapověsti naše s trochou vtipné kaše. Zdeněk Železný ... Objednávejte knihu Prapověsti naše s trochou vtipné kaše v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků O knize „Prapověsti naše s trochou vtipné kaše" Původní kniha Aloise Jiráska Staré pověsti české je knihou, která čtenáři vypráví události z české historie, založené hlavně na lidové slovesnosti, ale i některých historických poznatcích. Vyšla poprvé již v roce 1894. Prapověsti naše s troch ... Moje knihy ... . Vyšla poprvé již v roce 1894. Prapověsti naše s trochou vtipné kaše. Původní kniha Aloise Jiráska Staré pověsti české je publikací, která čtenáři vypráví události z naší historie, založené hlavně na lidové slovesnosti, ale i některých historických poznatcích. Poprvé vyšla již v roce 1894. Prapověsti naše s trochou vtipné kaše (Prolog) Podle knihy Jiráskovy píši příběh zcela nový a mnohé, co bude čteno, je v něm značně nadlehčeno. Děje v Evropě pak v textu k českým vkládám do kontextu, bychom měli obraz celý, jak s našimi souvisely. Téma jsem však neopustil, otěž fantazii pustil s vírou, že jsem ... Prapověsti naše s trochou vtipné kaše (e-kniha) Autor: Zdeněk Železný - Původní kniha Aloise Jiráska Staré pověsti české je publikací, která čtenáři vypráví události z české historie, založené hlavně na lidové slovesnosti, ale i některých ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Železný
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Prapověsti naše s trochou vtipné kaše.pdf

POPIS

Jiráskovy pověsti, které byly během posledních 120 let zpracovány už mnohokrát, nyní přicházejí na svět v úplně jiné podobě. Ve veršovaném vypravování doplněném o ironii, parodii, až sarkazmus se tak čtenáři setkají s praotcem Čechem, Libuší, Šemíkem, Golemem a dalšími postavami a jmény z naší minulosti, ale i spoustou vtipných odkazů na současné poměry v nasí zemi. Kniha je tak dobrou volbou pro všechny, kteří se rádi pobaví, trochu poučí a zasmějí.

Chcete si přečíst knihu?Prapověsti naše s trochou vtipné kaše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Železný. Číst Prapověsti naše s trochou vtipné kaše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY