Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe

Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe - Pavol Priečinský | Replicamaglie.com

...a odhodlání, vycházejícího ze skutečných událostí ... Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe | kníhkupectvo ... ... . Tweet. Po přihlášen ... Kniha: Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe (Pavol Priečinský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Osudy jednotlivých účastníků „mise Libye" utvářejí pestrobarevnou mozaiku příběhu o odvaze, vytrvalosti a odhodlání, vycházejícího ze skutečných událostí. (českoslovenští piloti v Africe) Mise Libye - Českos ... Kniha Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe - Pavol ... ... . (českoslovenští piloti v Africe) Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe. ... Osudy jednotlivých účastníků „mise Libye" utvářejí pestrobarevnou mozaiku příběhu o odvaze, vytrvalosti a odhodlání, vycházejícího ze skutečných událostí. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe kniha od: Pavol Priečinsk ... Kniha Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe Přidat komentář. pejty. 12.09.2019. Tak tady jsem byl lehce zklamaný. ... nová kniha - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe - Pavol Priečinský. Kniha bývalého pilota Československých aerolinií přibližuje ...

INFORMACE

AUTOR
Pavol Priečinský
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe.pdf

POPIS

Kniha bývalého pilota Československých aerolinií přibližuje působení československých letců v Libyi, kteří v průběhu několika výcvikových let strávených na tripolské letecké základně školili nejen kadety od jejich prvního vzletu, ale i letecké instruktory a zkušené piloty v bojovém výcviku. Osudy jednotlivých účastníků „mise Libye“ utvářejí pestrobarevnou mozaiku příběhu o odvaze, vytrvalosti a odhodlání, vycházejícího ze skutečných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavol Priečinský. Číst Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY