Slovo a smysl 28/Word & Sense 28

Slovo a smysl 28/Word & Sense 28 - - | Replicamaglie.com

...in e-shop. 2019 (16) 32 ISSN: 2336-6680 419 pages ... Publicistická tvorba Jany Krejcarové z druhé poloviny ... ... . Editorial p. 14-16 Studies 'Da steht Präsident T. G. Masaryk', or Richard Meszleny/Messer and His Masarykian Reflections Michal Topor, p. 19-31 1929. The Year (Not Only) of The Barber ... Časopis pro mezioborová bohemistická studia byl založen v roce 2004. Periodikum usiluje vytvořit prostor pro vědeckou diskusi a konfrontaci různých teoretických koncepcí a metodologických pozic se stálým zřetelem k literárněvědnému bohemistickému kontextu. The starting point for this reflection on the p ... CEEOL - Journal Detail ... . The starting point for this reflection on the poetry by Honza Krejcarová are two proposals by Roman Jakobson about obscenity. According to Jakobson, function is the 'fundamental and intentional organizer' of a text and the crucial marker or attribute of its 'poeticity'. Slovo a smysl - Word & Sense 2017 | 14 | 28 | 96-114 SLOVO A SMYSL Word & Sense. See current and past issues in our e-shop Enter e-shop. 2017 (14) 28. Buy in e-sho...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovo a smysl 28/Word & Sense 28.pdf

POPIS

Časopis pro mezioborová bohemistická studia byl založen v roce 2004. Periodikum usiluje vytvořit prostor pro vědeckou diskusi a konfrontaci různých teoretických koncepcí a metodologických pozic se stálým zřetelem k literárněvědnému bohemistickému kontextu. Spolu s důrazem na publikaci pramenného materiálu, překladů původní české beletrie a světové literární teorie se snaží být pomocníkem při univerzitní výuce české literatury a literární teorie, a to nejenom v rámci českých univerzit, ale zvláště vzhledem k potřebám zahraničních bohemistických univerzitních pracovišť. Tomu odpovídá i složení redakčního kruhu, který se skládá z odborníků z domácích a zahraničních univerzit. Číslo soustřeďuje zejména příspěvky, jež se vztahují k otázkám literární historie.

Chcete si přečíst knihu?Slovo a smysl 28/Word & Sense 28 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slovo a smysl 28/Word & Sense 28 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY