7 let den po dni s Lénou Brauner: Váš deník na 7 let

7 let den po dni s Lénou Brauner: Váš deník na 7 let - Léna Brauner | Replicamaglie.com

...postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky ... 7 let den po dni s Lénou Brauner | Recenze knih | Kritiky.cz ... ... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Na kni­ze 7 let den po dni s Lénou Brauner zaujmou nejen ilu­stra­ce po okra­jích strá­nek, ale hlav­ně nápad. Vychází z teze o magic­kých sed­mi letech, během kte­rých se „prý buň­ky naše­ho těla kom­plet­ně vymě­ní. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho cho ... 7 let den po dni s Lénou Brauner - Léna Brauner ... ... . Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. ... 7 let den po dni s Lénou Brauner ... 7 let den po dni s Lénou Brauner od Léna Brauner v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás… Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. © 1994 - 2020 Alza.cz a.s. Info o zpracování osobních údajů Správce os. údajů: Alza.cz a.s., IČO 270 82 440 . Účel zpracování os. údajů: uzavření a ... Zde se podívejte na aktuální informace o objednávkách a často kladené otázky. ... 7 let den po dni s Lénou Brauner. ... přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás… Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ... 7 let den po dni s Lénou Brauner; Listování. 7 let den po dni s Lénou Brauner Váš deník na 7 let. 4,4 ( 5) Ukládejte své každodenní zážitky a emoce do netradičního deníku s nádhernými ilustracemi Lény Brauner! Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i ... 7 let den po dni s lénou brauner - Léna Brauner - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží...

INFORMACE

AUTOR
Léna Brauner
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
7 let den po dni s Lénou Brauner: Váš deník na 7 let.pdf

POPIS

Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás… Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Dám si malé cíle, či velké výzvy? Další dílo autorky, známé umělkyně, naleznete na www.lenabrauner.com.

Chcete si přečíst knihu?7 let den po dni s Lénou Brauner: Váš deník na 7 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Léna Brauner. Číst 7 let den po dni s Lénou Brauner: Váš deník na 7 let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY