Zlá milá / Papírové polobotky

Zlá milá / Papírové polobotky - Pavel Šrut | Replicamaglie.com

...i a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svazku patří k jeho dílům ... Zlá milá (Pavel Šrut) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Kupte knihu Zlá milá Papírové polobotky (Pavel Šrut) s 16 % slevou za 167 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor ... Zlá milá Papírové polobotky - Pavel Šrut — Kniha.cz ... . V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor knih pro děti a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svazku patří k jeho dílům ... Zlá milá / Papírové polobotky Pavel Šrut. ISBN: 978-80-7215-559- Rok vydání: 2017 Počet stran: 188 Cena: 199 Kč Vazba: vázané Formát: 140 x 195 mm Číslo publikace: 634 Grafická úprava: Barbora Solperová V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor knih pro děti a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svazku patří k jeho dílům ... V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šrut
DIMENZE
5,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlá milá / Papírové polobotky.pdf

POPIS

V jednom svazku vycházejí dvě básnické knihy Pavla Šruta: Zlá milá (1997) a Papírové polobotky (2001). Přestože Pavel Šrut je v posledních letech znám především jako autor knih pro děti a tři svazky jeho Lichožroutů se staly jedněmi z nejčtenějších dětských knih u nás i v zahraničí, dvě jeho básnické sbírky shrnuté do tohoto svazku patří k jeho dílům zásadním. „Scénář básně“ Zlá milá je pečlivě komponovanou epickou básnickou skladbou o neopakovatelné lásce, v čase ztracené. Papírové polobotky jsou bilanční, zobecňující výpovědí o lidském osudu, lásce, stárnutí a smrti. Společně patří k tomu nejlepšímu, co bylo v české poezii po roce 1989 napsáno.

Chcete si přečíst knihu?Zlá milá / Papírové polobotky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šrut. Číst Zlá milá / Papírové polobotky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY