Plán umírání

Plán umírání - Felix Boom | Replicamaglie.com

...ěs fantasy v podobě záhady, jíž je naprosto neznámý typ komunikace, zásadně zasahující do reality ... Plán umírání - Boom Felix - Knihkupectví Ládví ... . utrpení a zajištění klidného umírání a důstojné přirozené smrti - viz zákon 372/2011 Sb. o zdravotních službách (Česko, 2011c). Úkol k zamyšlení - cviení Zamyslete se, a zkuste vlastními slovy popsat vaši definici „ošetřovatelství" a definici „sestry". Díky špičkovým expertům jsme dali dohromady detailní plán, jak podobu umírání v Praze změnit. Chci, aby měl každý Pražan možnost prožít své poslední dny důstojně, v klidu, bez bolesti a tak ... Češi neumí přijmout smrt. Umírají proto v nemocnicích ... ... . Chci, aby měl každý Pražan možnost prožít své poslední dny důstojně, v klidu, bez bolesti a tak, jak si bude sám přát," řekla radní pro sociální politiku a zdravotnictví Milena Johnová. Hlavním postavou PLÁNU UMÍRÁNÍ je akční čtyřicátník, zkušený záchranář žijící v Rakousku, jenž se musí vrátit do Česka kvůli náhlému úmrtí svého otce, který mu zanechává nečekaný úkol. ... PLÁN UMÍRÁNÍ. Autor: Felix Boom. Žánr: akční románový thriller s jemným kořením fantasy. Vydání I., 2017 ... Posledné Learyho dielo, pri písaní ktorého už si uvedomoval blížiaci sa koniec a práve na ten sa zameral i v knihe. Podobne ako ostatné jeho ostatné knihy i Plán umírá...

INFORMACE

AUTOR
Felix Boom
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Plán umírání.pdf

POPIS

Čtvrtý román českého autora je strhujícím detektivním příběhem, který má dynamickou zápletku, akční epizody, nepostrádá lásku, existenciální myšlenkovou hloubku a příměs fantasy v podobě záhady, jíž je naprosto neznámý typ komunikace, zásadně zasahující do reality. Hlavním hrdinou je akční muž, žijící v Rakousku, jenž se musí vrátit do Česka kvůli náhlému úmrtí svého otce, který mu zanechává nečekaný úkol. Musí se vypořádat se složitými situacemi, když zjistí, že otcova smrt nebyla přirozená, ale de facto vraždou a on sám bude terčem dalšího útoku. Zločinci usilují o záhadný komunikační systém, jenž je převratným technologickým objevem neznámého původu. Ústřední postava románu musí nejprve pochopit jeho zdroj, ve spolupráci s detektivy se aktivně ubránit spiknutí a vyřešit budoucnost svého dědictví. Žánrový mix románu, thrilleru a fantasy autor již úspěšně uplatnil v předchozím románu Lepší svět.

Chcete si přečíst knihu?Plán umírání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Felix Boom. Číst Plán umírání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY