Pohádky bratří Grimmů

Pohádky bratří Grimmů - Jacob Grimm, | Replicamaglie.com

... literatuře svou sbírkou lidových pohádek, písní, pověstí a legend ... autor Bratři Grimmové - www.pohadky.org | server plný ... ... . Nejslavnější pohádky bratří Grimmů - Žabí princ, Locika, Jeníček a Mařenka, Červená karkulka, Kocour v botách, Paleček, Popelka, Brémští muzikanti, Sněhurka a Šípková Růženka ožívajíc na stránkách naší knihy prostřednictvím ... Kupte knihu Pohádky bratří Grimmů od Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Adolf Born (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestselle ... bratři Grimové | OSOBNOSTI.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Pohádky bratří Grimmů - Grimm, Jacob; Grimm, Wilhelm ; Série známých pohádek bratří Grimmů, např. Vlk a sedm kůzlátek, šípková Růženka, Jak se synek naučil bát, Perníková chaloupka atd., tentokrát ilustrovaných akademickou malířkou ... Kdo by neznal pohádky bratří Grimmů? O králi žabákovi, O Popelce či Stoleček Prostři se a mnoho dalších. Ale v komiksovém podání? To je něco nového! V knížce naleznete pět pohádek - Jeníček a Mařenka, Brémští muzikanti, O udatném krejčíkovi, O vlkovi a kozlátkách a Domácí skřítkové - které si do parády ... Pohádky bratří Grimmů byly publikovány ve dvou svazcích (1812-1815), poslední edice vyšla v roce 1857 a obsahovala 211 pohádek, dalších 28 bylo v dřívějších edicích, takže celkem tedy sbírka obsahovala 239 pohádkových příběhů. Pohádky byly zapsány podle ústní tradice, v prvním vydání bylo použito 10 dialektů ......

INFORMACE

AUTOR
Jacob Grimm,
DIMENZE
12,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky bratří Grimmů.pdf

POPIS

Bratří Grimmové prosluli v německé i světové literatuře svou sbírkou lidových pohádek, písní, pověstí a legend. Nejslavnější pohádky bratří Grimmů – Žabí princ, Locika, Jeníček a Mařenka, Červená karkulka, Kocour v botách, Paleček, Popelka, Brémští muzikanti, Sněhurka a Šípková Růženka ožívajíc na stránkách naší knihy prostřednictvím nádherných ilustrací italské kreslířky Francesci Rossi. Užijte si známé POHÁDKY BRATŘÍ GRIMMŮ, které na stránkách knihy ožily prostřednictvím nádherných ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky bratří Grimmů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacob Grimm,. Číst Pohádky bratří Grimmů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY