Full Moon 81/2018

Full Moon 81/2018 - - | Replicamaglie.com

...ews, resulting in an inefficient decision-making process ... "Bimilgwa Geojinmal" Episode #1.81 (TV Episode 2018 ... - IMDb ... . downmagaz.net 2010-2020 Have a nice day with a new knowledge! In the view of Vesak Full Moon Poya day, slaughter and sale of meat have been banned islandwide on the 06th, 07th and 08th of May. MORE.. 4 May 2020 (10:09 PM) Deadline for obtaining info on coronavirus hit businesses extended 【BeaTree 】81 2018年2月18日OnAir FM-FUJI 「BeaTree supported by RUIDO」 パーソナリティ:DJ DRAGON/ササキオサム ゲスト:MONORAL(Ali) 毎週日曜日 17:00~17:30 番組 ... In the view of Vesak Full Moon Poya day, slaughter a ... Full Moon 81/2018 | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... In the view of Vesak Full Moon Poya day, slaughter and sale of meat have been banned islandwide on the 06th, 07th and 08th of May. MORE.. 4 May 2020 (10:09 PM) Easter attacks- Mosque and NGO center sealed off London, United Kingdom - Get the very latest weather forecast, including hour-by-hour views, the 10-day outlook, temperature, humidity, precipitation for your area. Presidential pardon has been granted to 228 inmates detained over minor offences today (18), in view of the Vesak Poya Day. MORE.. 7 May 2020 (3:21 PM)...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Full Moon 81/2018.pdf

POPIS

„Rozpínej svou mysl,“ zpívali Jefferson Airplane ve slavném hitu White Rabbit z roku 1967 a možná byli sami překvapeni, kolik posluchačů je poslechlo. Psychedelie se objevila v druhé polovině šedesátých let coby podvratná alternativa oficiální scény a rychle si získala velkou popularitu, zdaleka nejen co se hudby týče. Někdejší rebelové se během dekád v prostředí showbyznysu výtečně adaptovali a psychedelie tak i na současné hudební scéně hraje jednu z klíčových rolí. Jednou z nejlepších věcí na tomto fenoménu, který dávno překročil hranice hudebního žánru, je skutečnost, že si pod tímto názvem téměř každý představuje něco jiného. Psychedelicky opojné vydání Full Moonu v roce 2018 vychází ve čtvrtek 4. ledna. Hlavnímu tématu se věnuje hned sedm materiálů. Úvodní text funguje jako historické ukotvení v pionýrských šedesátých letech, recenzi nového alba Black Rebel Motorcycle Club, jednoho z nejvýraznějších představitelů psychedelického rocku posledních let, doplňuje také exkluzivní rozhovor. Z výběru napříč redakcí vzešla zásadní jedenáctka domácích psychedelických alb, na kterou volně navazuje rozhovor s čerstvými nadějemi scény, českobudějovickou formací Sýček. Text postavený na rozhovoru s frontmanem texaských The Black Angels se pak vrací ke scéně v texaském Austinu, jednomu z klíčových ohnisek psychedelie. Rubrika Moonfive mapuje psychedelické filmy a celým tématem se prolínají reprodukce malíře Jana Vytisky (Johnny the Horse), který je také autorem obálky lednového vydání. To obsahuje i rozsáhlý rozhovor s výtvarníkem, který nedávno uvedl v pražské Trafo Gallery samostatnou výstavu Paradise. Další z rozhovorů představuje pražskou dvojici Pris, jejíž debut Naše večery vychází právě s lednovým vydáním magazínu. Skupina ho pokřtí na dvou koncertech v Brně a v Praze, vždy ve společnosti chorvatské dívčí trojice Žen, která s velkým úspěchem vystoupila na Full Moon Stage v rámci loňského ročníku Colours of Ostrava. Mezi další větší texty patří rozhovory se skupinami Coals nebo Modré hory, v Duelu jsou důkladně rozebrána nová alba bratrů Gallagherových (Oasis) a výjimečná reportáž se věnuje íránské tvrdě rockové scéně. Jedním z ústředních témat nového čísla jsou výsledky redakčního hlasování o tuzemskou i zahraniční desku roku 2017. Recenzní rubriku ovládl debut jiholondýnské pětice Shame, který jistě rozčeří zdaleka nejen postpunkové vody. Ve Full Moonu s pořadovým číslem 81 se objevují i recenze nových alb Björk, Benjamina Clementina, Dirtmusic, Fever Ray, Morrisseyho, No Age, U2, Xylouris White, Neila Younga nebo slavného rappera vystupujícího pod nickem Yung Lean. Reportáž z jeho pražského koncertu najdete v sekci reportů, spolu s texty o vystoupeních Gorillaz, Nicka Murphyho, Father Johna Mistyho nebo z festivalu TransCentury Update. Filmové sekci vévodí recenze nového pokračování legendárních Star Wars, knižní zase text o výjimečné biografii Marka Švehly Magor a jeho doba. Nechybí ani další pravidelné rubriky nebo autorské sloupky.

Chcete si přečíst knihu?Full Moon 81/2018 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Full Moon 81/2018 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY