Jako by tu tisíc dětí bylo

Jako by tu tisíc dětí bylo - Adolf Heyduk, | Replicamaglie.com

...tu tisíc dětí bylo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jako by tu tisíc dětí bylo | | Palmknihy - e-knihy ve vaší ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jako by tu tisíc dětí bylo Adolf Heyduk. 5,0 ( 2) Čtvrtý svazek edice Stoletý kalendář ... Albatros Jako by tu tisíc dětí bylo - Heyduk Adolf . Adolf Heyduk (1835—1923) byl nesmírně plodný bás ... Jako by tu tisíc dětí bylo - Adolf Heyduk, Petr Šrámek (ed ... ... ... Albatros Jako by tu tisíc dětí bylo - Heyduk Adolf . Adolf Heyduk (1835—1923) byl nesmírně plodný básník. Ve více než šedesáti sbírkách často reflexivní lyriky se věnoval přírodě, rodině i vlasteneckým tématům. Nikdy nepsal poezii přímo pro děti, ale spíše o dětech, a i ta je často smutná. Není divu, vždyť ... 1x kniha Jako by tu tisíc dětí bylo. Adolf Heyduk (1835—1923) byl nesmírně plodný básník. Ve více než šedesáti sbírkách často reflexivní lyriky se věnoval přírodě, rodině i vlasteneckým tématům. Nikdy nepsal poezii přímo pro děti, ale spíše o dětech, a i ta je často smutná. Není divu, vždyť mu zemřely dvě ... Jako by tu tisíc dětí bylo; Jako by tu tisíc dětí bylo. Nakladatelství: Albatros. Autor: Adolf Heyduk. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: 64 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 149 Kč. Cena ... Kniha: Jako by tu tisíc dětí bylo (Adolf ...

INFORMACE

AUTOR
Adolf Heyduk,
DIMENZE
12,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako by tu tisíc dětí bylo.pdf

POPIS

Čtvrtý svazek edice Stoletý kalendářAdolf Heyduk (1835—1923) byl nesmírně plodný básník. Ve více než šedesáti sbírkách často reflexivní lyriky se věnoval přírodě, rodině i vlasteneckým tématům. Nikdy nepsal poezii přímo pro děti, ale spíše o dětech, a i ta je často smutná. Není divu, vždyť mu zemřely dvě dcery. Editor výboru Petr Šrámek však v jeho verších akcentuje především radost z prostých, obyčejných věcí. Kniha je čtvrtým svazkem edice Stoletý kalendář.

Chcete si přečíst knihu?Jako by tu tisíc dětí bylo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adolf Heyduk,. Číst Jako by tu tisíc dětí bylo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY