Rakev bez nebožtíka

Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran | Replicamaglie.com

...dě jsou 3 varianty, mezi kterými se budete rozhodovat: zpopelnění bez obřadu, Rakev bez nebožtíka ... Eko-urna a rakev bez laku. Na planetu se myslí i při ... ... . Ladislav Beran; Ladislav Beran . 2,0 . Sledovať autora . História Česká próza Detektívky Novely, poviedky, antológie Romány. Všetky knihy autora . Moba, 2018. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Moba, 2018. Edícia Původní česká detektivka. Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby ... Kniha Rakev bez nebožtíka Přidat komentář. Merlinit. 20.11.2019. Nepřetržitá (a nepříliš d ... Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Kniha Rakev bez nebožtíka Přidat komentář. Merlinit. 20.11.2019. Nepřetržitá (a nepříliš duchaplná) plejáda otravných klišé. ... Rakev bez nebožtíka - Ladislav Beran Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Příliš krátký provaz pro vraha, už svým názvem evokuje její obsah. Opět se potkáme s oblíbenou četnickou pátračkou, která řeší kriminální případy z I. republiky. Rakev bez nebožtíka. Ladislav Beran. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
4,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakev bez nebožtíka.pdf

POPIS

Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Příliš krátký provaz pro vraha, už svým názvem evokuje její obsah. Opět se potkáme s oblíbenou četnickou pátračkou, která řeší kriminální případy z I. republiky. Všechny příběhy autor vyhledal nejen v archivech, ale i v tehdejším dobovém tisku. Přečtěte si napínavé vyprávění o kriminalistických případech dob minulých, které vyšetřuje už známá sestava písecké pátračky se štábním kapitánem Votrubou a jeho podřízenými Hřebejkem, Čípem, Kubíkem a dalšími.

Chcete si přečíst knihu?Rakev bez nebožtíka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Rakev bez nebožtíka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY