Rubik's - Hlavolamy

Rubik's - Hlavolamy - - | Replicamaglie.com

..., šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146 ... Rubik - Wikipedie ... . Nabídka obchodu Akční slevy Novinky Výprodej; Rubikova kostka a podobné Rubiks Original Junior Heureka.sk Vám poradí, ako vyberať Hlavolamy. Máte vybrané filtry: Rubik´s Rubik Magic je speciální varianta rubikových hlavolamů, u níž již nelze hovořit o kostce. Hlavolam je tvořen plochou o osmi čtvercích, které lze ohýbat a skládat přes sebe. Cílem hlavolamu je přeskládat čtverce tak, aby na ploše vznikl vzor tř ... Rubik Studio : Hry a hlavolamy ... . Cílem hlavolamu je přeskládat čtverce tak, aby na ploše vznikl vzor tří propojených kruhů. Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146. Nabídka obchodu Akční slevy Novinky Výprodej; Rubikova kostka a podobné Rubiks Original Junior Hlavolamy Rubik prehľadne na jednom mieste. Široká ponuka. Produkty na sklade. Doručíme do 24 hodín. Pravidelné akcie a zľavy na Hlavolamy Rubik. Recenzia na hlavolamy. Hlavolamy podľa skúseností ostatných. 24dílná sada hlavolamů; Intellect ball 138 překážek; Rubik's Rubikova kocka 4 x 4; Sedmivrstvý hlavolam Věž; Ježek v kleci hnědý, Kov 4,5 x 7,5 cm; ďalší recenzia na hlavolamy Rubik Studio. Od roku 1980 má vynálezce ERNO RUBIK 3x3x3 svoji dílnu - Rubik Studio. Jako jedináí v Čechách přinášíme jeho novinky a "staré" kousky ... Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146 ... Rubik Magic je speciální varianta rubikových hlavolamů, u níž již nelze hovořit o kostce. Hlavolam je tvořen plochou o osmi čtvercích, které lze ohýbat a skládat přes sebe. Cílem hlavolamu je přeskládat čtverce tak, aby na ploše vznikl vzor tří propojených kruhů. Tu sa nachádzate: Heureka.sk » Detský tovar » Hračky » Hlavolamy » Rubik's Rubikova kocka 4 x 4. Galéria Galéria (1) Top 23. Rubik's Rubikova kocka 4 x 4. 100% Hodnotenie produktu: 100%. 1 1 recenzia Pridať k obľúbeným. Pridať do porovnania. Stráži...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Rubik's - Hlavolamy.pdf

POPIS

Rubikova kostka je nejprodávanější hračka všech dob. Kniha hlavolamů, kterou držíte v ruce, spojuje pestré zkušenosti s jejím skládáním a hádanky různé úrovně složitosti. Tím vám nabízí velmi originální intelektuální zábavu. Na stránkách uvnitř najdete plno inspirativních, stimulujících a ďábelsky originálních hlavolamů, na kterých si můžete dokonale pocvičit mozek a prověřit mentální schopnosti!

Chcete si přečíst knihu?Rubik's - Hlavolamy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Rubik's - Hlavolamy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY