Oční lékařství

Oční lékařství - Pavel Rozsíval (ed.) | Replicamaglie.com

...ními a chirurgií zrakových drah (visual pathways), jež zahrnují oko, mozek, a oblasti okolo mozku, jako je slzný systém nebo oční víčka ... Portál:Oční lékařství - WikiSkripta ... .Termín oční lékař či oftalmolog implikuje vystudovaného lékaře, a vzhledem ke skutečnosti, že oční lékaři provádějí operace ... Oční lékařství. Kuchynka Pavel a kolektiv. Grada Publishing a.s., 2007 - 768 pages. 0 Reviews . Preview this book ... Oční lékařství Doc. MUDr. Jiří Korynta, Csc. Studium a praxe: Fakulta všeobecného lékařství UK. První odborná atestace v roce 19 ... Oční lékařství ... ... Oční lékařství Doc. MUDr. Jiří Korynta, Csc. Studium a praxe: Fakulta všeobecného lékařství UK. První odborná atestace v roce 1985, druhá odborná atestace v roce 1991. Kandidatura v roce 1993. MUDr. Korynta je emeritní přednosta oční kliniky fakultní nemocnice Motol v Praze a dále docentem oční kliniky LF UK. Oční ordinace MUDr. Jiří Siegl s.r.o. poskytuje komplexní ambulantní péči v oblasti očního lékařství. Provádíme: kompletní oční vyšetření dětí i dospělých; př...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Rozsíval (ed.)
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Oční lékařství.pdf

POPIS

Přepracovaná celostátní učebnice očního lékařství se dostává do rukou posluchačů medicíny po deseti letech od prvního vydání. Oční lékařství, podobně jako ostatní medicínské obory, prochází bouřlivým rozvojem, proto pořadatel a autoři text doplnili o nové poznatky, které v prvním vydání zcela chyběly (např. moderní postupy v léčbě věkem podmíněné makulární degenerace a laserové operace čočky).Autorský kolektiv tradičně zastupuje téměř všechny oční kliniky v České republice a vynaložil maximální úsilí, aby kniha bez výrazného rozšíření obsahovala vše podstatné, včetně souvislostí s dalšími oblastmi medicíny. Moderní zpracování s bohatou obrazovou dokumentací napomáhají lepšímu pochopení textu a slouží studentům nejen pro zkoušku z oftalmologie, ale i pro praxi.

Chcete si přečíst knihu?Oční lékařství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Rozsíval (ed.). Číst Oční lékařství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY