Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny

Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny - Milan Smrž | Replicamaglie.com

... helps you keep track of books you want to read ... PNAS ... . Start by marking "Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny" as Want to Read Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny. Autor navrhuje hledat řešení, modely a systémová uspořádání v přírodě a v její moudrosti. životní prostředí a ekologie. Kniha Energie v přírodě a v nás. Autor navrhuje hledat řešení, modely a sys ... Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice... ... . Autor navrhuje hledat řešení, modely a systémová uspořádání v přírodě a v je...

INFORMACE

AUTOR
Milan Smrž
DIMENZE
6,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny.pdf

POPIS

Centrální myšlenkou knihy je nutnost fundamentální změny našeho života založená na kritice současné ekologicky i sociálně devastující ekonomiky a životního stylu bohaté části světa. Autor navrhuje hledat řešení, modely a systémová uspořádání v přírodě a v její moudrosti. Dokládá přírodní kreativitu a mapuje možné cesty alternativ. Kriticky hodnotí panující technooptimizmus a doporučuje cestu zjednodušení života, přijetí jiných kritérií úspěchu a štěstí, filozofii nerůstu a důraz na rozvoj osobních i společenských vztahů. Identifikuje stavební kameny nového uspořádání společnosti, v níž by dominovalo decentralizované a nedominující uspořádání.

Chcete si přečíst knihu?Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Smrž. Číst Energie v přírodě a v nás: O šalebné svůdnosti tradice a imperativu proměny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY