Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše

Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše - Hazel Ravenová | Replicamaglie.com

... RAVEN Hazel. Info: Dobrovský, 2017 (1.) - váz ... Tomáš Toula | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ., 128 str. Z angl. přel. T. Toula Posvátné krystaly - 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše. ... O léčivé moci krystalů se dovídáme též z dochovaných pojednání ájurvédských a tantrických učenců. Tato moudrost se dochovala dodnes a léčení pomocí krystalů je stále populární. Léčivá moc krystalů spočívá zvláště v jejich ... V dnešním knižním speciálu si představ ... Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla ... ... ... V dnešním knižním speciálu si představíme opravdu posvátné čtení. V hlavní roli krystaly a bylinky! Vše o jejich původů, účincích i magické síle se můžete dočíst ve dvou ... › Populárně naučná literatura › Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Posvátné krystaly 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše - Hazel Ravenová. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kniha: Posvátné krystaly - Hazel Ravenová ... 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše ... Kniha nám představí 50 vybraných drahých kamenů, uspořádaných podle barev jednotlivých čaker, a seznámí nás s jejich mimořádnými schopnostmi. Prozradí nám, že labradorit posiluje naši auru, amazonit zahání strach a ... Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše Krystaly a drahé kameny byly už dávno používány nejen na ozdobu, ale také k léčení, na ochranu, v magii i při náboženských obřadech. Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše. Krystaly a drahé kameny byly už dávn...

INFORMACE

AUTOR
Hazel Ravenová
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše.pdf

POPIS

Krystaly a drahé kameny byly už dávno používány nejen na ozdobu, ale také k léčení, na ochranu, v magii i při náboženských obřadech. První písemné záznamy, v nichž se dočteme o léčení pomocí kamenů, nám zanechali starověcí Egypťané. O léčivé moci krystalů se dovídáme též z dochovaných pojednání ájurvédských a tantrických učenců. Tato moudrost se dochovala dodnes a léčení pomocí krystalů je stále populární. Léčivá moc krystalů spočívá zvláště v jejich schopnosti působit na jednotlivé čakry – energetická centra, na nichž do značné míry závisí naše zdraví, tělesné i duševní – a přispívat k jejich správnému fungování. Kniha nám představí 50 vybraných drahých kamenů, uspořádaných podle barev jednotlivých čaker, a seznámí nás s jejich mimořádnými schopnostmi. Prozradí nám, že labradorit posiluje naši auru, amazonit zahání strach a probouzí inspiraci, křišťál umožňuje nahlédnout do budoucnosti a celestin nás spojuje s anděly.

Chcete si přečíst knihu?Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hazel Ravenová. Číst Posvátné krystaly: 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY