Budu vědec

Budu vědec - Steve Martin | Replicamaglie.com

...chodu: STEM Education, s.r.o. Antonína Judytky 874 250 65 Líbeznice IČ: 06482317 DIČ: CZ06482317 ... freskaCZ - YouTube ... . Naše vzdělávací aktivity najdete pod značkou JeduEdu.cz Discover, watch and collect the latest movies and TV with VUDU. Watch on any device— ... Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje Já budu Einsteinem! Fyzika je vzrušující hra. George Eastman (1854 - 1932) ... Matěj je mladý vědec amatér, kterého zajímá fyzika a pokusy. Fascinuje ho hlavně elektř ... Svět se zbláznil. Nenapadlo mě, že budu v roce 2018 ... ... ... Matěj je mladý vědec amatér, kterého zajímá fyzika a pokusy. Fascinuje ho hlavně elektřina a snaží se přijít na to, jak věci skutečnosti fungují. Zapálený fyzikář, který s Matějem podniká všechna dobrodružství. ... budu vědec - jsi připraven stát se vědcem? je krásná knížka, ve které získáte ještě plakát, model, který si můžete slepit a plno dalších interaktivních věcí. Knížka se vám bude určitě moc líbit, zvláště je vhodná pro děti, které třeba o tomhle povolání moc neví a chtěly by se o něm něco více dozvědět....

INFORMACE

AUTOR
Steve Martin
DIMENZE
6,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Budu vědec.pdf

POPIS

Baví tě experimenty, provádění testů a objevování nových věcí? Pokud je tvá odpověď ano, přihlas se do Vědecké akademie a staň se vědcem. Kniha je nabitá informacemi o slavných vědcích a jejich objevech, zajímavostech vědecké práce a návody na spoustu zajímavých experimentů. Změříš a zaznamenáš si svůj tep, spočítáš svou hmotnost na Marsu, vytvoříš chemickou reakci a ještě mnoho dalšího. Chceš být fyzikem, chemikem nebo tě spíše láká biologie? V této knize se dozvíš vše potřebné z těchto a mnoha dalších oborů. Pusť se do aktivit, hlavolamů, her a za každý splněný úkol si nalep samolepku. Nakonec si zahraj s kamarády vědecké pexeso. Nasaď si brýle, obleč si laboratorní plášť a připrav se na experimenty! Tohle je ta pravá kniha pro všechny budoucí biology, zvědavé chemiky a nadšené vědce. Brožovaná s klopnami.

Chcete si přečíst knihu?Budu vědec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Martin. Číst Budu vědec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY