Zlomený král: Detektivní příběh z doby Karla IV. 2. díl trilogie

Zlomený král: Detektivní příběh z doby Karla IV. 2. díl trilogie - František Kalenda | Replicamaglie.com

... František Kalenda a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus ... František Kalenda | Gorila ... .cz Zlomený král - Detektivní příběh z doby Karla IV. - Bridel Bedřich Mezi významné osobnosti české barokní meditativní literatury se řadí katolický kněz, misionář, profesor rétoriky a poetiky ... Zlomený král je prostředním dílem detektivní trilogie Františka Kalendy odehrávající se za doby Karla IV. Pro to, abyste si tuhle akční historickou krimi užili, ale nepotřebujete vlastn ... Detektivní příběh z doby Karla IV.: Vraždy ve znamení ... ... . Pro to, abyste si tuhle akční historickou krimi užili, ale nepotřebujete vlastně vůbec znát první díl Vraždy ve znamení hvězdy, protože z něj do Zlomeného krále přecházejí kromě reálných historických postav ... Nabízíme pestrou nabídku kriminálních a detektivních knih. Dodání do druhého dne a to vše z pohodlí domova a za super ceny. Zlomený král je napínavá historická detektivka z českého středověku a druhý díl volné trilogie o lékaři Siegfriedovi a židovské dívce Rivce. V pořadí již pátý román mladého českého spisovatele Františka Kalendy čtenáře opět zavádí do blízkosti Karla IV. a poutavým způsobem jim přibližuje historické postavy ... Detektivní příběh z doby Karla IV.Když je nedaleko hradu Lichnice nalezeno zmrzačené tělo českého a římského krále Karla IV., na slezského lékaře Siegfrieda připadá nelehký úkol pokusit se panovníka... Nebeské detektivky, senzace a záhady - Ludvík Souček . Autor vědeckofantas­tických románů pro mládež a zasvěcený komentátor Dänikenových Vzpomínek na budoucnost řeší v této knize historické a kulturní hádanky, pátrá po správném datu Kristova narození (Hledání betlémské hvězdy), jeho smrti (… a hrobové se otevírali), odhaluje problematiku kolem letopočtů ......

INFORMACE

AUTOR
František Kalenda
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlomený král: Detektivní příběh z doby Karla IV. 2. díl trilogie.pdf

POPIS

Detektivní příběh z doby Karla IV. Když je nedaleko hradu Lichnice nalezeno zmrzačené tělo českého a římského krále Karla IV., na slezského lékaře Siegfrieda připadá nelehký úkol pokusit se panovníka zachránit. A zároveň přežít v nehostinném prosředí Železných hor, kde zjišťuje, že nemůže věřit ani vlastním přátelům, natožpak příslušníkům intrikami prolezlého panovníkova dvora. Zlomený král je napínavá historická detektivka z českého středověku a druhý díl volné trilogie o lékaři Siegfriedovi a židovské dívce Rivce. V pořadí již pátý román mladého českého spisovatele Františka Kalendy čtenáře opět zavádí do blízkosti Karla IV. a poutavým způsobem jim přibližuje historické postavy a události spojené s raným obdobím vlády „největšího Čecha“.

Chcete si přečíst knihu?Zlomený král: Detektivní příběh z doby Karla IV. 2. díl trilogie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kalenda. Číst Zlomený král: Detektivní příběh z doby Karla IV. 2. díl trilogie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY