Nejdelší den Adama T.

Nejdelší den Adama T. - Patrick Ness | Replicamaglie.com

...prolíná i fantasy linka s prvkami detektivky, což jsem jedině ocenila ... Marky's Status for Nejdelší den Adama T. - Mar 12, 2018 02 ... ... . ... Kniha: Nejdelší den Adama T. (Patrick Ness). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ahoj! Tohle je Summer WRAP UP, na který jste dlouho čekali - vím! Tak snad se vám bude líbit! A tohle knihy, které jsem přečetla: Nejdelší den Adama T vše, co jsme si nikdy neřekli The ... Jak Nejdelší den Adama T. zapůsobil na Chensie? Já zbožňuju díla Patricka Nesse. Tento spiso ... Kniha: Nejdelší den Adama T. (Patrick Ness) | Martinus ... . zapůsobil na Chensie? Já zbožňuju díla Patricka Nesse. Tento spisovatel píše hodnotné romány se zajímavými pointami, dokáže výstřední i všední náměty zpracovat opravdu nápaditě. Můj top je My ostatní tu prostě žijem, protože je hlavní myšlenka prostá a přitom geniální zároveň. Tento ... Nejdelší den Adama T. jsem si mohla přečíst díky spolupráci se Slovartem, které tuto krásku vydalo pod značkou Booklab (young adult by slovart). Knihu jsem přečetla ihned, jak mi ji pošťák předal a skončila jsem až večer poslední kapitolou. Pak jsem ji pár dní vstřebávala a nakonec jsem se pustila do recenze. Kupte knihu Nejdelší den Adama T. od Patrick Ness na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nejdelší den Adama T.. Kdo napsal knihu Nejdelší den Adama T.? Autorem je Patrick Ness. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Nejdelší den Adama T. je kniha o hledání sebe samého, o řešení problémů a vyrovnávání se s věcmi tak, jak jsou. Budete plakat a budete se smát. Budete plakat a budete se smát. Zkrátka prožijete všechno to, co byste prožívat m...

INFORMACE

AUTOR
Patrick Ness
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejdelší den Adama T..pdf

POPIS

Nový dojemně tragikomický příběh od populárního autora Patricka Nesse o odvaze přijmout své pravé já a prožít život naplno. Adam Thorn právě prožívá nejhorší a nejdivočejší den svého života. Ve vztazích to skřípe, v práci se mu víc než nedaří, a vrcholem všeho je konflikt s otcem. Otec farář, on teenager a gay, který oběma převrátí život vzhůru nohama. Adamův den je plný konfliktů, útěků a vysvětlování. Den plný sexu, lásky i zlomených srdcí. Ale možná, opravdu jen možná, i špetky naděje... Prožijte s Adamem naplno jeho bouřlivé vztahy a najděte uvnitř, stejně jako on, sílu objevit pravdu sami o sobě. Patrick Ness, populární autor literatury pro dospívající, jehož proslavila zejména úspěšná sci-fi série Chaos, po jejím dopsání rozhodně nezahálí. Všechny jeho samostatné romány, temně pohádkové Volání netvora, záhadné, dystopické Něco víc i nejnovější originální a jemně parodické My ostatní tu prostě žijem, se vyznačují překvapivou hloubkou, stylovou suverenitou a žánrovými přesahy.

Chcete si přečíst knihu?Nejdelší den Adama T. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Ness. Číst Nejdelší den Adama T. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY