Andělské meditační mandaly

Andělské meditační mandaly - Libuše Švecová | Replicamaglie.com

...13 ISBN: 978-80-7336-581-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 56 stran, česky Rozměry: 29,8 × 21 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Libuše Švecová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Andělské svíčky umožňují navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla - anděly, jsou vhodné k očištění prostoru i vlastní aury, k terapiím, rituálům či k meditacím. Tyto andělské svíčky nabízíme ve třech velikostech (variantách). Vyberte si tu svou. "Nechte proniknout k Vám energii a Světlo andělů." Objednávejte knihu Andělské meditační mandaly v internetov ... Andělské meditační mandaly - eugenika.sk ... . "Nechte proniknout k Vám energii a Světlo andělů." Objednávejte knihu Andělské meditační mandaly v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Harmonizační a energetické obrázky - symboly Posvátné geometrie, andělů, Světelných bytostí, Andělské mandaly, Léčivé mandaly víl, sady obrázků a další. Většinou se jedná o karty v lesklém pevném laminu o rozměru 10x15 cm a oboustranný barevný tisk. Libuše Švecová. Popis: Mandala (sanskrt: ????? kolo, oblouk) je harmonické spojení kruhu a čtverce, kde kolo je symbolem nebe, transcedence, vnějších ... Meditační polštáře, fantasy, etno, orient (56) Meditační polštáře, luxusní polštáře s fantasy motivy, relaxační bylinkové masky, bylinné pytlíčky i sáčky všemožných barev a druhů na všechny druhy pokladů (karty, kameny, runy, šperky) - to vše najdete zde, v nabídce polštářů....

INFORMACE

AUTOR
Libuše Švecová
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské meditační mandaly.pdf

POPIS

Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, ale můžeme je objevit též v přírodě, např. v květu, pavučině, letokruzích stromů, nebo v tvarech, které vytvářejí dešťové kapky, padající na vodní plochu.

Chcete si přečíst knihu?Andělské meditační mandaly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Švecová. Číst Andělské meditační mandaly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY