Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty

Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty - Vladimír Rogl | Replicamaglie.com

...jen pro skauty ... Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty Rogl Vladimír ... 1 - csicr.cz ... . Dostupnost. skladem. Vydavatel. Jindřich Kraus - Pragoline. ISBN. 978-80-7517-019-4. EAN. 9788075170194. Počet stran. 3 produktů v kategorii Dobrodružství a western Nakladatelství Jindřich Kraus - PRAGOLINE. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Správnou stopou - Rogl Vladimír. Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty Nakladatelství Pragoline již ... Dobrodružství a western Nakladatelství Jindřich Kraus ... ... . Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty Nakladatelství Pragoline již vydalo v původní nezměněné podobě knížku od skautského autora Vladimíra Rogla „U táborového ohně... Správnou stopou. Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty - Vladimír Rogl e-kniha. Nakladatelství Pragoline již vydalo v původní nezměněné podobě knížku od skautského autora Vladimíra Rogla U táborového ohně, po roce od jejího vydání jsme se rozhodli vydat i Roglovu druhou knihu ze ... Naučná literatura pro děti obsahuje knížky, které vašim dětem mohou rozšířit obzory, zapojit jejich mozkové buňky, knihy, které mohou být prospěšné i pro jejich osobní rozvoj, interaktivní knihy. ... Správnou stopou - Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty. Správnou stopou - Základy topografie a orientace v přírodě nejen ... Nakladatelství Pragoline již vydalo v původní nezměněné podobě knížku od skautského ... Kód: 0313365 Grilujeme doma i v přírodě - Monika Rohardtová . Grilováni - zábava pro každého. V knize najdete základní pravidla grilování, recepty vhodné pro slávnostní příležitosti, úpravu pokrmů, klasické steaky, jemná žebírka, ryby pečené v popelu, pokrmy z grilovaných kuřat, překvapení z mletého masa, rychlé a chutné tasty, fondue, ovoce a zeleninu, pikantní pokrmy z ... Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty ... Správnou stopou (Vladimír Rogl) Vladimír Rogl , Pragoline (2018) Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty ... Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty ... Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty - Vladimír Rogl e-kniha Pragoline, dětské, Vladimír Rogl Nakladatelství Pragoline již vydalo v původní nezměněné podobě knížku od skautského autora Vladimíra Rogla U táborového ohně, po roce od jejího vydání jsme se rozhodli vydat i... Správnou stopou - Základy topografie a orientace v přírodě nejen ... Nakladatelství Pragoline již vydalo v p...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Rogl
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty.pdf

POPIS

Nakladatelství Pragoline již vydalo v původní nezměněné podobě knížku od skautského autora Vladimíra Rogla „U táborového ohně,“ která přibližuje svým čtenářům atmosféru turistiky a táboření v polovině minulého století. Po roce od jejího vydání jsme se rozhodli vydat i Roglovu druhou knihu ze stejného období – „Správnou stopou“ určenou opět především dospívajícím. Tentokrát blíže seznamuje čtenáře s kouzelným světem (především turistických) map, které potřebují na svých toulkách za dobrodružstvím.Pro nejrůznější družiny a skupiny dětí pak nabízí celou řadu návodů a her, které se dají hrát doma, v klubovně nebo i na táboře či výpravě.Možná se nad nimi mnozí „pařmeni“ušklíbnou, ale ti, kteří se dokážou odpoutat odsvého PC a nerozlučného chytrého telefonu, možná právě jim přijdou na chuť. Autorem vtipných a návodných ilustrací je opět Ctirad Smolík, jehož „stopa“ končí kdesi v daleké Kanadě.

Chcete si přečíst knihu?Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Rogl. Číst Správnou stopou: Základy topografie a orientace v přírodě nejen pro skauty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY