Felix z nástupiště č. 1

Felix z nástupiště č. 1 - Kate Mooreová | Replicamaglie.com

...d Mooreová Kate? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Felix z nástupiště č. 1 (Kate Moore) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Obsah knihy: Felix z nástupiště č. 1. Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Felix z nástupiště č. 1 Příhody nádražní kočky a jejich kolegů ze severoanglického městečka ... E-kniha: Felix z nástupiště č. 1 - Kate Moore | Knihy.ABZ.cz ... . 1 Příhody nádražní kočky a jejich kolegů ze severoanglického městečka anglická literatura Anglie kočky próza. Kate Moore, překlad Marie Macháčkov á. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil ... Felix z nástupiště č. 1 Autor: Mooreová, Kate Nakladatel: Ikar EAN: 9788024935225 ISBN: 978-80-249-3522-5 Originál: Felix the Railway Cat Překlad: Macháčková, Leona Popis: Elektronická kniha, 304 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Felix z nástupiště č. 1 Kate Mooreová Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Jak se Felix postupně sžívá s nezvyklým prostředím, prozkoumává nástupiště i tajemný labyrint tunelů, nachází si kamarády, učí se lovit myši a ... Felix z nástupiště č. 1 od Kate [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZD...

INFORMACE

AUTOR
Kate Mooreová
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Felix z nástupiště č. 1.pdf

POPIS

Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Jak se Felix postupně sžívá s nezvyklým prostředím, prozkoumává nástupiště i tajemný labyrint tunelů, nachází si kamarády, učí se lovit myši a prodávat jízdenky, její sláva se šíří mezi cestujícími i za hranice nádraží. Laskavé povídání o jedné železniční stanici v zapadlém severoanglickém kraji dýchne na čtenáře starosvětskou atmosférou a ukazuje, že když se to vezme správně do tlapek, nemusí být nic ztraceno.

Chcete si přečíst knihu?Felix z nástupiště č. 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mooreová. Číst Felix z nástupiště č. 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY