Šťastně až do smrti

Šťastně až do smrti - Anna Ekbergová | Replicamaglie.com

... 92 %. Jennifer Lawrence a hladoví Grahamov ... UNIMARC/MARC: Šťastně až do smrti ... ... A žili šťastně až do smrti Romance. Všechno dobře dopadlo, Stiles a Derek si užívají společný rodinný život se svými adoptovanými ratolestmi. Všechno je poklidné a plné lásky. #boyxboy #czech #derekhale #lgbt #sterek #stilesstilinski #stilesxderek #teenwolf #česky Šťastně až do smrti / Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě. Dramatický příběh o majetnictví ve vzt ... Karolína Kváš - Tarotová rebelka ... . Dramatický příběh o majetnictví ve vztahu, o vášni, sexu a tajemstvích druhých. Pravdivá sonda do manželství, kde je i přes vnější dojem vše nakřivo. Christian a Leonora. Manželé kolem padesátky, přes dvacet let spolu. Elektronická kniha: Šťastně až do smrti Autor: Anna Ekbergová Dánský thriller od autorky bestselleru Ztracená Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě....

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastně až do smrti.pdf

POPIS

Napínavý thriller o úkladné, dokonale naplánované vraždě. Dramatický příběh o majetnictví ve vztahu, o vášni, sexu a tajemstvích druhých. Pravdivá sonda do manželství, kde je i přes vnější dojem vše nakřivo. Christian a Leonora. Manželé kolem padesátky, přes dvacet let spolu. Měli by být šťastní. Mají všechno: peníze, krásný dům i společenské postavení. Zákeřná nemoc jejich osmnáctiletého syna, která je stála spoustu sil, je konečně na ústupu a před nimi se otevírá světlá budoucnost. Nebo snad ne? Jednou v noci Christian dostává SMS, a když odmítne Leonoře zprávu ukázat, vzbudí v ní podezření. Na Christianově pracovním večírku se její podezření potvrdí. Přistihne manžela při sexu skolegyní, mladou architektkou Zenií. Později Christiana konfrontuje, ten vše zapírá a je rozhodnutý ji opustit. Leonora se s tím nechce smířit, vydírá Christiana kvůli finančnímu podvodu a nutí ho zůstat v manželství. V bezvýchodné situaci se Christian rozhodne, že se musí ženy zbavit. Počká si na Leonoru ve firemní dodávce na silnici v lese, kam chodí běhat, a srazí ji. Vrátí se domů, nalije si drink a vtom se objeví Leonora. Co to vlastně udělal?

Chcete si přečíst knihu?Šťastně až do smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Šťastně až do smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY