Přítelkyně

Přítelkyně - Michelle Francesová | Replicamaglie.com

...deňskou uměleckoprůmyslovou školu. Zároveň studoval malířství v ateliéru Ferdinanda Laufbergera a po ... Přítelkyně - Táňa Keleová-Vasilková | Databáze knih ... ... Výchova chlapců v Čechách. Tak tu má pevně ve svých rukách herečka Šárka Vaculíková.Neteř Lukáše Vaculíka byla totiž přistižena ve společnosti Marka Lambory a rozhodně to nepůsobilo jako sraz dvou kamarádů. With Ivana Chýlková, Jirina Bohdalová, Pavel Nový, Veronika Zilková. Přítelkyně - Nesvadbová, Barbara ; Dvě novely, jejichž hrdinky řeší komplikovaný vztah k mužům. Bo ... přítelkyně - Wiktionary ... . Přítelkyně - Nesvadbová, Barbara ; Dvě novely, jejichž hrdinky řeší komplikovaný vztah k mužům. Bojují o lásku i o svobodu, leckdy také o rodinu a o děti. První příběh je o dvou kamarádkách z vysoké školy. Jedna ......

INFORMACE

AUTOR
Michelle Francesová
DIMENZE
6,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Přítelkyně.pdf

POPIS

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného talentovaného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Od té chvíle se Lauře začne život hroutit pod rukama. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Vlivem tragických okolností se Laura uchýlí k nestoudné lži, která bude mít pro všechny zúčastněné nedozírné následky.

Chcete si přečíst knihu?Přítelkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Francesová. Číst Přítelkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY