Já, špion

Já, špion - Tom Marcus | Replicamaglie.com

...e, on loví ve stínech. Strhující zpověď důstojníka britské MI5! Je to válka ... Já, špion - Tom Marcus | Knihy na Martinus.cz ... . Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst. Nebezpečí je všudypřítomné, na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Kniha Já, špion na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Já, špion od ostatních uživatelů. Nakupujte Naučné a odborné knihy... Já, špion. Tom Marcus. £7.49; £7.49; Publisher Description. Je to válka. Vá ... E-kniha: Já, špion - Tom Marcus | Knihy.ABZ.cz ... ... Já, špion. Tom Marcus. £7.49; £7.49; Publisher Description. Je to válka. Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst. Aniž si to uvědomujeme, nebezpečí je všudypřítomné - na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Bitvy s terorismem svádějí bezpečnostní služby, mezi nimi i britská MI5. A jsou tu zpět - Václav Neužil jako Filip Marvan, muž s ambicí být policistou, který neuhýbá, dodržuje pravidla a jde lumpům po krku, a Ivan Trojan jako Martin Plachý, cynik, jenž se po svém naučil žít v době, kdy komunistickým heslům už nikdo nevěří, ale předstírat důvěru v normalizační režim je podmínkou i utahané kariéry okresního policajta, v hlavních ... Já, špion. Tom Marcus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Je to válka. Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst. Nebezpečí je všudypřítomné, na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Bitvy s terorismem svádějí bezpečnostní služby, mezi nimi i britská MI5. Tom Marcus je její elitní operátor. Pracuje v utajení v terénu, infiltruje nepřátelské organizace a loví teroristy. Já, špion . Tom Marcus. Je to válka. Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst. Aniž si to uvědomujeme, nebezpečí je všudypřítomné - na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Bitvy s terorismem svádějí bezpečnostní služby, mezi nimi i britská MI5. A Tom Marcus je její elitní ......

INFORMACE

AUTOR
Tom Marcus
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, špion.pdf

POPIS

Je to válka. Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst.Aniž si to uvědomujeme, nebezpečí je všudypřítomné - na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Bitvy s terorismem svádějí bezpečnostní služby, mezi nimi i britská MI5. A Tom Marcus je její elitní operátor. Pracuje v utajení v terénu, infiltruje nepřátelské organizace a loví teroristy. Díky jeho jedinečnému příběhu se seznámíte nejen s výcvikovými metodami a „všední“ pracovní náplní speciálního agenta, ale nahlédnete přímo do kuchyně legendární britské kontrarozvědky.

Chcete si přečíst knihu?Já, špion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Marcus. Číst Já, špion Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY