Poražení: Světová válka byla jen jedna

Poražení: Světová válka byla jen jedna - Robert Gerwarth | Replicamaglie.com

... světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta ... Robert Gerwarth: PORAŽENÍ | Pod Vŕškom - bookstore ... ... . Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ... PORAŽENÍ Světová válka byla jen jedna. Robert Gerwarth ... Rakousko-Uhersko a osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Malé nástupn ... Poražení. Světová válka byla jen jedna by Robert Gerwarth ... . Robert Gerwarth ... Rakousko-Uhersko a osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Malé nástupnické státy postupně ovládla nejistota, vynořila se noční můra revolucí, pogromů a etnických konfliktů, které vedly k daleko hlubší ... Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Poražení: Světová válka byla jen jedna Paseka 20,05 € 18,65 € Kúpiť e-predplatné. Detail. První světová válka Brána 30,21 € 15,90 € Kúpiť e-predplatné. Detail. Světová válka Poražení. Světová válka byla jen jedna. 80% 4 2. Hodnotit lze až po přihlášení ... Světová válka byla jen jedna. GERWARTH Robert. Info: Paseka, 2018 (1.) - váz., 432 str. Z angl. přel. L. Gréc EAN: 9788074328954 Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ... Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Poražení - Gerwarth Robert - Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spo ... Světová válka byla jen jedna-30 %....

INFORMACE

AUTOR
Robert Gerwarth
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Poražení: Světová válka byla jen jedna.pdf

POPIS

Poražení mění náš pohled na první světovou válku a celé 20. století. Nabízejí strhující drama i znepokojivou analýzu, která zaujme příznivce Timothyho Snydera nebo Tonyho Judta. Jedenáctého listopadu 1918 sice západní spojenci slavili, původní mocné státy Německo, Rakousko- Uhersko a Osmanská říše byly na kolenou a první světová válka skončila. Pro mnohé ale jen na pohled. Malé nástupnické státy postupně ovládla nejistota, vynořila se noční můra revolucí, pogromů a etnických konfliktů, které vedly k daleko hlubší devastaci kontinentu, než jaká zůstala po válečných bojích. V ruinách Evropy se probouzela hrozba v podobě fašismu a dalších extrémních myšlenek, které měly brzy triumfovat. Oceňovaná kniha Roberta Gerwartha odhaluje, proč ve 30. letech zvítězil domnělý pořádek nad svobodou. A proč se to může opakovat.

Chcete si přečíst knihu?Poražení: Světová válka byla jen jedna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Gerwarth. Číst Poražení: Světová válka byla jen jedna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY