Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci

Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci - Jitka Řezáčová | Replicamaglie.com

... spolupracujú s mnohými ďalšími odborníkmi ... Reprodukční medicína - Současné možnosti v asistované ... ... . Nevyhnutnou podmienkou je zohraný tím lekárov, embryológov a sestier, bez ktorého nemôže ani najmodernejšie vybavené pracovisko prinášať dobré výsledky. Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci Kniha je souhrnem všech informací pro lékaře, kteří se věnují problematice reprodukční medicíny. Zahrnuje všechny dílčí lékařské obory, jež reprodukční medicínu tvoří - kromě gynekologie, andrologie a embryologie také endokrinologii, genetiku ... Obsah knihy: Reprodukční medicína - Souč ... Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované ... ... ... Obsah knihy: Reprodukční medicína - Současné možnosti v asistované reprodukci Kniha je souhrnem všech informací pro lékaře, kteří se věnují problematice reprodukční medicíny. Zahrnuje všechny dílčí lékařské obory, jež reprodukční medicínu tvoří - kromě gynekologie, andrologie a embryologie také endokrinologii ... Reprodukční medicína. Současné možnosti v asistované reprodukci. Řezáčová Jitka a kol. Mladá fronta, 1. vydání, 2018 . Kniha je souhrnem všech informací pro lékaře, kteří se věnují problematice reprodukční medicíny. Zahrnuje všechny dílčí lékařské obory, jež reprodukční medicínu tvoří - kromě gynekologie ... Reprodukční medicína : současné možnosti v asistované reprodukci / Hlavní autor: Řezáčová, Jitka, 1958-Jazyk: Čeština: ... otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. ... Reprodukční medicína ... Současné možnosti v asistované reprodukci. ŘEZÁČOVÁ Jitka. Info: Mladá fronta, 2018 (1.) - váz., 710 str. EAN: 9788020446572 ISBN: 978-80-204-4657-2 Edice: Edice Postgraduální medicíny. Hodnocení: 0 hodnocení Reprodukční medicína 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Reprodukční medicína - Současné možnosti v asistované reprodukci - Řezáčová Jitka. Kniha je souhrnem všech informací pro lékaře, kteří se věnují problematice reprodukční medicíny. Zahrnuje v...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Řezáčová
DIMENZE
6,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci.pdf

POPIS

Kniha je souhrnem všech informací pro lékaře, kteří se věnují problematice reprodukční medicíny. Zahrnuje všechny dílčí lékařské obory, jež reprodukční medicínu tvoří – kromě gynekologie, andrologie a embryologie také endokrinologii, genetiku, imunologii, anestezii, psychologii a sexuologii. V textu jsou zdůrazněny možné komplikace, které s reprodukční medicínou souvisejí, a zároveň je nabídnuto jejich řešení. Publikace přináší informace o nových možnostech spolupráce odborníků z jiných oborů se specialisty reprodukční medicíny (onkofertilita). Přehledná učebnice, v níž se lékař před atestací z reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví či urologie dozví všechny potřebné informace ke zkoušce, je určena i odborníkům „nelékařům“, kteří se reprodukční medicíně věnují – psychologům, sestrám či fyzioterapeutům.

Chcete si přečíst knihu?Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Řezáčová. Číst Reprodukční medicína: Současné možnosti v asistované reprodukci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY