Dcera hvězd

Dcera hvězd - Michaela Burdová | Replicamaglie.com

... mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky ... Michaela Burdová - Dcera hvězd | FANTASYCZ ... . Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce boh ... Dcera hvězd | Knižní novinky | Databáze knih ... . Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. Lidé nepředstavují nic... Dcera hvězd představuje knihu, která je zajímavá, čtivá a určitě stojí za to jí věnovat pozornost. Pro mě osobně také ztělesňuje nejzajímavější z děl autorky a kvalitativní posun od Syna pekel, předchozí fantasy pro „mladé, ale ne děti". Blesk je váš zpravodajský portál, který vám přináší nejen vše o celebritách, ale také události, zprávy ze sportu, rady nebo předpověď počasí Začtěte se do článků na Blesk.cz a užijte si svou porci zábavy i zpráv....

INFORMACE

AUTOR
Michaela Burdová
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera hvězd.pdf

POPIS

Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně? Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. Lidé nepředstavují nic jiného než otrockou sílu a potravu pro stvůry. V lese za osadou hnije tajemství deroucí se ze záhrobí. Arinala se stala součástí plánu čehosi, co mělo zůstat dávno pohřbené. Co když ale sama sebe připravila o jedinou možnost, jak z téhle noční můry uniknout? Může se znovu stát Dcerou hvězd, nebo už je pozdě? Příběh o ztrátě, odvaze, nenávisti a smrti, ale také o síle přátelství, hledání sama sebe a o strachu z toho, kým by se člověk mohl stát.

Chcete si přečíst knihu?Dcera hvězd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Burdová. Číst Dcera hvězd Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY