Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům

Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům - Olga Dostálová | Replicamaglie.com

...en náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje, aby si udržel dobrou psychickou kondici nejen on, ale k jeho podpoře i osoby, které ho obklopují ... Nemoc jako křižovatka (e-kniha) - Olga Dostálová ... ... . Nemoc jako křižovatka rady onkologickým pacientům. Autor: Dostálová Olga MUDr., CSc. ... Publikace se obrací k onkologickým pacientům a jejich rodinám ve snaze jim jednoduchým výkladem poskytnout pomoc při zvládání zhoubné nádorové nemoci. Pacient je vystaven náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje, aby si ... Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Nemoc jako křižovatka. Akce Sklada ... Nemoc jako křižovatka -- Rady onkologickým pacientům ... . Pacient je vystaven náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje, aby si ... Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Nemoc jako křižovatka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nemoc jako křižovatka. Rady onkologickým pacientům. DOSTÁLOVÁ Olga. Info: Triton, 2018 (1.) - brož., 352 str. EAN: 9788075534545 ISBN: ... Nemoc jako křižovatka Rady onkologickým pacientům Dostálová Olga. Publikace se obrací k onkologickým pacientům a jejich rodinám ve snaze jim jednoduchým výkladem poskytnout pomoc při zvládání zhoubné nádorové nemoci. Pacient je vystaven náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje, aby si udržel dobrou psychickou ... Zboží ze stejné kategorie - Nemoc jako křižovatka - Rady onkologickým pacientům Umění rozhovoru o konci života Druhé vydání oblíbené a výborné knihy významného amerického lékaře. Nemoc jako křižovatka. rady onkologickým pacientům. Dostálová Olga. Triton, 1. vydání, 2018 . Publikace se obrací k onkologickým pacientům a jejich rodinám ve snaze jim jednoduchým výkladem poskytnout pomoc při zvládání zhoubné nádorové nemoci. Pacient je vystaven náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje ... Nemoc jako křižovatka: Rady onkologickým pacientům Publikace se obrací k onkologickým pacientům a jejich rodinám ve snaze jim jednoduchým výkladem poskytnout pomoc při zvládání zhoubné nádorové nemoci. Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům - Olga Dostálová: Krátky popis: Exkluzívní produkt Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům - Olga Dostálová od výrobce Triton u nás najdete téměř zadarmo od 233 Kč : Obvyklá cena: 207 Hledáte Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům od Olga Dostálová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nemoc jako křižovatka. rady onkologickým pacientům - Olga Dostálová e-kni...

INFORMACE

AUTOR
Olga Dostálová
DIMENZE
3,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům.pdf

POPIS

Publikace se obrací k onkologickým pacientům a jejich rodinám ve snaze jim jednoduchým výkladem poskytnout pomoc při zvládání zhoubné nádorové nemoci. Pacient je vystaven náročné léčbě a jejím následkům, což vyžaduje, aby si udržel dobrou psychickou kondici nejen on, ale k jeho podpoře i osoby, které ho obklopují. Pro tento úkol je nezbytné, aby si obě skupiny – jak pacienti, tak jejich rodiny – vypěstovaly účinnou obranu, což vyžaduje motivaci, snahu a úsilí. Kniha představuje možnosti, jak se naučit pracovat sám se sebou a podpořit tak prostřednictvím vlastní psychiky i zlepšení somatického stavu.

Chcete si přečíst knihu?Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Dostálová. Číst Nemoc jako křižovatka: rady onkologickým pacientům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY