101 dní ve vztahu

101 dní ve vztahu - Veronika Ficová, | Replicamaglie.com

...dní ve vztahu? Raný a večerní rituál, který vám pomůže zaměřit se na pozitiva ve vztahu, abyste prožívali více krásných chvil ... CHOVÁNÍ HOLEK VE VZTAHU - YouTube ... . Citáty, které vás každé ráno dobře naladí, protože začátek dne ovlivňuje do velké míry to, jak se vám bude dařit během celého dna. 101 dní ve vztahu Autor: Ficová, Veronika, Hrehuš, Michal a Hrehušová, Patrícia Nakladatel: I Can Academy EAN: 9788089924097 ISBN: 978-80-89924-09-7 Originál: 101 dní ve vztahu Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 12,5 × 16,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky), a pomůž ... 101 dní vo vzťahu | Vesele-veci.sk ... . vydání) Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky), a pomůže vám tak aktivně vytvářet dlouhodobě vzkvétající vztah, dokud vaše láska trvá. Jak? Na každý den jsme vám připravili jednoduché úkoly. Levou stranu vypište ráno a pravou večer. Kupte knihu 101 dní ve vztahu od Michal Hrehuš, Patrícia Hrehušová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Denník 101 dní vo vzťahu bude vaším pomocníkom a sprievodcom pre vytvorenie krásneho prekvitajúceho vzťahu. Veríme, že to, na čo upriamite pozornosť, sa začne objavovať vo vašom živote. A platí to aj o partnerskom vzťahu. V podstate máte dve možnosti. Buď sa zameriate na pozitívne stránky vášho partnera či partnerky alebo budete vnímať prevažne to, čo vám ... Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky), a pomůže vám tak aktivně vytvářet dlouhodobě vzkvétající vztah, dokud vaše láska trvá. Jak? Na každý den jsme vám připravili jednoduché úkoly. Levou stranu vypište ráno a pravou večer. Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší.. Zobrazit celý text. Hodnocení ... Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky),...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Ficová,
DIMENZE
3,59 MB
NÁZEV SOUBORU
101 dní ve vztahu.pdf

POPIS

Věříme, že to, na co upřete pozornost, se začne objevovat ve vašem životě. A platí to i o partnerském vztahu. V podstatě máte dvě možnosti. Buď se zaměříte na pozitivní stránky svého partnera či partnerky, nebo budete vnímat převážně to, co vám vadí. Jeden pohled vás přivede na úžasnou dobrodružnou cestu společným životem, druhý k problémům a společnému trápení. Kterou cestu si chcete zvolit? Deník 101 dní ve vztahu vám pomůže zaměřit pozornost na pozitivní stránky vašeho partnera (vaší partnerky), a pomůže vám tak aktivně vytvářet dlouhodobě vzkvétající vztah, dokud vaše láska trvá. Jak? Na každý den jsme vám připravili jednoduché úkoly. Levou stranu vypište ráno a pravou večer. Celé vám to nezabere více než 5 minut. Postupně si vytvoříte návyk dívat se pozitivně nejen na partnerský vztah, ale i na další oblasti života. Co najdete v deníku 101 dní ve vztahu? Raný a večerní rituál, který vám pomůže zaměřit se na pozitiva ve vztahu, abyste prožívali více krásných chvil. Citáty, které vás každé ráno dobře naladí, protože začátek dne ovlivňuje do velké míry to, jak se vám bude dařit během celého dna. Povzbuzení a výzvy, abychom vám pomohli vytrvat během 101 dní zlepšování vztahu. Zároveň tak jednoduchým způsobem posílíte svou vytrvalost. 3 důležité principy, které vám pomohou vyřešit nejčastější nedorozumění mezi partnery a porozumět jim.

Chcete si přečíst knihu?101 dní ve vztahu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Ficová,. Číst 101 dní ve vztahu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY