Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater

Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater - Andy Griffiths | Replicamaglie.com

...strome 4. Žánr: ... 39 pater 2018; 52 pater 2018; 65 pater 2019; všech 6 knih autora ... Ztřeštěný dům na stromě 39 pater - Andy Griffiths | Kniha ... ... . Kniha 52 pater je v. Přečtených: 28x: Čtenářské výzvě ... Ztřeštěný dům na stromě - 78 pater Griffiths Andy. Pokračování úspěšné knižní série pro děti. Andy a Terry přidali dalších 13 pater. Přidali průjezdnou myčku aut (kterou můžete projet i se staženými okýnky), nevisuté lano, obří nevysezené vejce, čmárárnu, Andyland (zemi plnou Andyho klonů), Terryánské ... ←ZTŘEŠTĚNÝ DŮM NA STROMĚ - 13 PATER VLAK → Pokračování úspěšného s ... Kniha Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater - Andy Griffiths ... ... ... ←ZTŘEŠTĚNÝ DŮM NA STROMĚ - 13 PATER VLAK → Pokračování úspěšného světového bestselleru. Andy a Terry se rozhodli trochu rozšířit svůj dům na stromě a přidali dalších třináct zbrusu nových pater, například: autodrom, skate rampu (s nebezpečím pádu do krokodýlí jámy),...

INFORMACE

AUTOR
Andy Griffiths
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater.pdf

POPIS

Pojďte se s námi podívat za Andym a Terrym do jejich nově rozšířeného devětatřicetipatrového domu na stromě! Čeká vás 13 zbrusu nových, akčních poschodí. Najdete tu například nejděsivější horskou dráhu na světě, operní dům, buldozerové bitevní pole, diskotéku se světelnou podlahou a obří disko-koulí, arénu s boxovacím slonem, který si říká Troubinátor, špičkově vybavenou kancelář s opakovacími poloautomatickými sešívačkami, laserovými gumami a katapultovacími kancelářskými křesly. Tak na co čekáte? Čtěte!

Chcete si přečíst knihu?Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andy Griffiths. Číst Ztřeštěný dům na stromě - 39 pater Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY