Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem

Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem - Radim Kopáč (ed.), | Replicamaglie.com

...osofie Film a divadlo Horolezectví Historie Historické romány Komiksy a Čtyřlístky Kuchařky Odborné Mapy a průvodce Místopis Modelářství Motoristická literatu… Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem ... Knihy alkohol - Heureka.cz ... . Průřez texty z dějin českého písemnictví na téma alkohol a jeho konzumace. Ve třech hlavních kapitolách: pivo, víno, kořalka. A v několika vedlejších, například alkohol obecně, píseň lidová a píseň um... Pijácká čítanka. Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem (ed., s J. Šofarem). Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem (ed., s J. Šofarem). S předmluvou Jana Nejedlého. Title Sources; Autorské poznámky k divadelní grotesc ... Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i ... ... ... Pijácká čítanka. Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem (ed., s J. Šofarem). Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem (ed., s J. Šofarem). S předmluvou Jana Nejedlého. Title Sources; Autorské poznámky k divadelní grotesce Sráči: Blázen na hoře: Chemical trails: Chléb pod sněhem : publicistické texty: Dopisy: Kalikrů kalikým : výbor poezie z let 1998-2004 Tituly od Jakub Šofar (editor) na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo....

INFORMACE

AUTOR
Radim Kopáč (ed.),
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem.pdf

POPIS

Průřez texty z dějin českého písemnictví na téma alkohol a jeho konzumace. Ve třech hlavních kapitolách: pivo, víno, kořalka. A v několika vedlejších, například alkohol obecně, píseň lidová a píseň umělá, vtipy a aforismy. Od středověku po současnost, s těžištěm v devatenáctém a dvacátém století. Zábavné historky, odstrašující příklady. V jakémkoli žánru. Na tři stovky poutavých textových ukázek, řazených, jak je slina na jazyk přinesla. Včetně mravních ponaučení a několika desítek tematických ilustrací. Plus osvětová předmluva Jana Nejedlého a originální alkotest a alkokvíz závěrem. První knižní bilance svého druhu. Strhne k četbě nejen pijáky, ale i zaryté abstinenty.

Chcete si přečíst knihu?Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Kopáč (ed.),. Číst Pijácká čítanka - Alkohol a jeho konzumace slovem i obrazem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY