Radek Štěpánek: český lev

Radek Štěpánek: český lev - Markéta Jindrová, | Replicamaglie.com

...ře. Tak a je to venku. Radek Štěpánek v pondělí odpoledne na svém oficiálním facebooku zveřejnil, jak to bude s cenami lístků na jeho říjnovou rozlučku ... Radek Štěpánek: český lev | Albatrosmedia.sk ... . Ty nejlevnější budou moci fanoušci zakoupit od 590 Kč, nejdražší možné se vyšplhají nad 1000 Kč. Předprodej začíná již tuto středu dopoledne. RADEK ŠTĚPÁNEK: ČESKÝ LEV. 15. Štěpánek poprvé oblékl při vítězné baráži českého týmu proti Švýcarsku roku 2007. A ano, měl ho také na finále Davisova poháru v Praze o pět let později. Podpora je ale jen jeden dílek skládačky - rodiče Radka Štěpánka k tenisu vedli ... Lev Štěpánek informuje. Rozlučka rozdělena na tři cenové ... ... . A ano, měl ho také na finále Davisova poháru v Praze o pět let později. Podpora je ale jen jeden dílek skládačky - rodiče Radka Štěpánka k tenisu vedli už odmala. Hlavně tatínek. Dvojnásobný vítěz Davisova poháru Radek Štěpánek se rozloučí s tenisovou kariérou v pražské O2 areně Radek Štěpánek - Český lev se loučí — Česká televize Zpravodajství Český lev se loučí: Radek Štěpánek a jeho rozlučka s kariérou. Radek Štěpánek ukončil svou tenisovou kariéru v listopadu 2017 kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům těsně před svými 39. narozeninami. Už tehdy avizoval, že se s kariérou rozloučí - jak jinak - než na tenisovém kurtu. Kvartet je kompletní. Tenista Radek Štěpánek odtajnil jméno posledního účastníka jeho exhibice, při které se rozloučí s bohatou kariérou. K Novaku Djokovičovi a Leandru Paesovi se připojí někdejší světová dvojka Tommy Haas. Akce s názvem Český lev se loučí se uskuteční 18. října v pražské O2 areně. Radek Štěpánek - Český lev - Jindrová Markéta, Miklica Tomáš,. Sportovní příběh české tenisové hvězdy s obrovským srdcem. Životopis českého tenisty... Pro uchazeče o tento sportovní zážitek se z Moravy připraví i ...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Jindrová,
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Radek Štěpánek: český lev.pdf

POPIS

Sportovní příběh české tenisové hvězdy s obrovským srdcem.Životopis českého tenisty Radka Štěpánka, vítěze US Open a Australian Open, který v listopadu 2017 oznámil ukončení aktivní kariéry a spolu s legendárním Andrem Agassim začal trénovat hvězdného Novaka Djokoviće. Vyhrál 23 titulů, dvě grandslamové trofeje a bronzovou olympijskou medaili. Nejlepšího kariérního umístění na světovém žebříčku pak dosáhl v roce 2006, kdy obsadil osmou příčku. Přečtěte si neopakovatelný sportovní příběh Radka Štěpánka, tenisty s obrovským srdcem.

Chcete si přečíst knihu?Radek Štěpánek: český lev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Jindrová,. Číst Radek Štěpánek: český lev Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY