Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu

Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu - James Mallon | Replicamaglie.com

...lastní klinické smrti a o tom, jak... Kniha Proměna farnosti s podtitulem Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu rozdělená do sedmi rozsáhlých a důkladných kapitol, vyváženě interpretuje některé událostí z dějin katolické církve, které nepřímo způsobily skutečnost, že ještě padesát let po skončení 2 ... Otec Christian ke knize J. Mallona - Proměna farnosti ... ... . vatikánského koncilu lpíme na některých nefunkčních organizačních strukturách a ... A to by mělo být někde vidět: v programech farností, ve finančních rozpočtech, v personální politice. Kanadský kněz James Mallon nabízí řadu podnětů, jak dospět k tomu, aby se farnosti zposunuly od udržovacího režimu k misijnímu zápalu. Proměna farnosti: Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu. Praha: ... Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu ... ... ... A to by mělo být někde vidět: v programech farností, ve finančních rozpočtech, v personální politice. Kanadský kněz James Mallon nabízí řadu podnětů, jak dospět k tomu, aby se farnosti zposunuly od udržovacího režimu k misijnímu zápalu. Proměna farnosti: Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu. Praha: Karmelitánské nakladatelství, 2018. Církev dostala jako hlavní úkol získávat učedníky, potažmo misionáře, a vycházet s radostnou zvěstí ke všem lidem....

INFORMACE

AUTOR
James Mallon
DIMENZE
10,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu.pdf

POPIS

„My nepotřebujeme slyšet o Ježíšovi. Chceme hrát karty!“ Udeřila pěstí do stolu a všichni lidé v sále zmlkli… Tváře farníků vyjadřovaly spravedlivé uznání, že dotyčná řekla nahlas to, co chtěli říct i všichni ostatní. Když se rozkřiklo, že hodlám zabrat na pondělní večery farní sál, aby se tu mohl konat evangelizační program zvaný kurzy Alfa, vyvolalo to takový poprask, že jsem musel svolat mimořádné zasedání farní rady. A místo abych od záměru ustoupil, stál jsem si jako novokněz umíněně za svým. Neměl jsem ani jinou možnost. Bůh naší maličké farnosti během oněch prvních pokusů oslovit i ty, kdo do kostela nechodí, nesmírně žehnal. Do roka k nám o pondělních večerech přicházelo víc než sto lidí, aby se seznámili s nabídkou evangelia. Lidské životy se začaly proměňovat. Konflikt vzniklý kvůli hře v karty za to stál. (zkráceně z úvodu „Dům z karet“) Církev dostala jako hlavní úkol získávat učedníky, potažmo misionáře, a vycházet s radostnou zvěstí ke všem lidem. A to by mělo být někde vidět: v programech farností, ve finančních rozpočtech, v personální politice. Kanadský kněz James Mallon nabízí řadu podnětů, jak dospět k tomu, aby se farnosti začaly probouzet. Kniha Proměna farnosti se stala záhy po vyjití bestsellerem, je překládána do mnoha jazyků a autor je zván na semináře doma i v zahraničí.

Chcete si přečíst knihu?Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Mallon. Číst Proměna farnosti - Z udržovacího režimu k misijnímu zápalu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY