Psychická útočiště: Patologické organizace u psychotických, neurotických a hraničních pacientů

Psychická útočiště: Patologické organizace u psychotických, neurotických a hraničních pacientů - John Steiner | Replicamaglie.com

......

INFORMACE

AUTOR
John Steiner
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychická útočiště: Patologické organizace u psychotických, neurotických a hraničních pacientů.pdf

POPIS

Předkládaný text se stal jakýmsi „bestselerem“ psychoanalytické literatury a byl přeložen do řady jazyků. Kniha dokázala přinést nejen nový pohled na teorii a techniku psychoanalytické práce, ale především pochopení pro obtíže, jež zažívají v terapiích pacienti, kteří se spolu se svými terapeuty vydávají na obtížnou cestu k psychické změně.Koncepty obsažené v knize se již staly nedílnou součástí psychoanalytické teorie, která odráží současnou klinickou praxi – práci s lidmi se závažnějšími osobnostními problémy (hraniční organizace osobnosti, narcistní poruchy, as if osobnosti). Terapeut se tu potkává s projekcemi hlubokých raných, často velmi destruktivních aspektů pacienta a musí zvládat velkou míru úzkosti, protipřenosových zmatků a odehrání. V textu je uvedena i řada klinických ukázek.

Chcete si přečíst knihu?Psychická útočiště: Patologické organizace u psychotických, neurotických a hraničních pacientů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Steiner. Číst Psychická útočiště: Patologické organizace u psychotických, neurotických a hraničních pacientů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY