Stříbrná labuť: Elitní klub králů 1

Stříbrná labuť: Elitní klub králů 1 - Amo Jones | Replicamaglie.com

...ní klub králů: Polámaná loutka - Elitní klub králů 2 Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy ... Kniha Stříbrná labuť - Amo Jones | knizniklub.cz ... . Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých prázdných vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a ud... Stříbrná labuť: Série Elitní klub králů (1) Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. 0 ks / 0.00 Kč. Domů » Beletrie » Stříbrná labuť - Elitní klub králů 1. Žánry Elitní klub králů: Stříbrná labuť. Životopis. Amo je s ... Stříbrná labuť - Elitní klub králů 1 | Baronet.cz ... . 0 ks / 0.00 Kč. Domů » Beletrie » Stříbrná labuť - Elitní klub králů 1. Žánry Elitní klub králů: Stříbrná labuť. Životopis. Amo je spisovatelka na plný úvazek z Nového Zélandu, která miluje dlouhé romantické procházky do vinného sklípku. Ráda píše o tom, jak žije, visící na hraně šílenství, se sklenkou vína v jedné ruce a její morálkou (či jejím nedostatekem) v té druhé. ... Stříbrná labuť Elitní klub králů 1. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( (1x) Vaše hodnocení Mě osobně se kniha opravdu líbila. 20.03.2020 Nikola Nevrklova. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Elektronická kniha Stříbrná labuť - Elitní klub králů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Stříbrná labuť - Elitní klub... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Série: Elitní klub králů díl 1 Jazyk: český Počet stran: 288 „Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stan...

INFORMACE

AUTOR
Amo Jones
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrná labuť: Elitní klub králů 1.pdf

POPIS

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Stříbrná labuť: Elitní klub králů 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amo Jones. Číst Stříbrná labuť: Elitní klub králů 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY