Nejlepší pro všechny

Nejlepší pro všechny - Petra Soukupová | Replicamaglie.com

...ství surovin, je opravdu ... Kniha: Nejlepší pro všechny (Petra Soukupová) ... Nejlepší pro všechny - Petra Soukupová | Audiokniha MP3 na ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Petra Soukupová v Nejlepší pro všechny znovu dokazuje, že právem patří k nejlepším současným českým spisovatelůmDesetiletý průšvihář Viktor žije v Praze s matkou, divadelní herečkou, která si s jeho výchovou ani s vlastním životem příliš neví rady. Když potom Hana dostává nabídku na natáčení Petra Soukupová - Nejlep ... Nejlepší pro všechny - Petra Soukupová | Databáze knih ... . Když potom Hana dostává nabídku na natáčení Petra Soukupová - Nejlepší pro všechny Toto byla první knížka od Petry Soukupové, která se mi dostala do rukou, pojednává o rodinných vztazích v neúplné rodině. Osud malého Viktora, který je odkázán na rozhodnutí dospělých, a dospělí, kteří si představují své štěstí jinak, než jak ho vidí ostatní. Nejlepší pro všechny. 2. 12. 2017 — Petra Soukupov á beletrie ... Přestěhuje Viktora k babičce na venkov a namlouvá si, že pro něj bude nejlepší, když změní prostředí, a pro její matku zase to, že nebude sama. Ukázka z nového románu Petry Soukupové. Nejlepší pro všechny je už má druhá přečtená kniha od české spisovatelky Petry Soukupové . Do nedávna jsme od ní nečetla vůbec nic a ted už za třetí týden druhá kniha no, co říct víc. Opravdu perfektní spisovatelka, jejíchhž knihy mě uhranuly. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Nejlepší pro všechny. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nejlepší pro všechny. SOUKUPOVÁ Petra. Info: Host, 2017 (1.) - váz., 367 str. EAN: 9788075774002 ISBN: 978-80-7577-400-2. Prostě, takhle to bude nejlepší pro všechny. Viktor je klasický městský kluk, který je možná trochu živější a ano, nějaké průšvihy se mu ve škole občas podaří, ale nechápe, proč by měl opustit Prahu, své kamarády, mámu a proč by se měl odstěhovat na vesnici k babičce. Nasvah Články Lyžování v Německu - nejlepší skiareály pro všechny. Nejlepší zimní střediska v Německu lákají profesionální lyžaře i rodiny s dětmi. Autor: Barbora Košňarová | vydáno 04. 1. 2019 11:00 | aktualizováno 29. 12. 2018 13:26 Nejlepší lyžování v Německu ... Nejlepší pro všechny je dokonalým prototypem skvěle vystavěné knihy. To u Soukupové asi nikoho nepřekvapuje. Ona ale šla dál a propojila literaturu pro děti (Kdo zabil Snížka?) a pro dospělé (Nejlepší pro všechny). Jednoznačně z toho těží čtenář dospělý, v krátké době dostává naservírované dvě autorčiny knihy. Viktor, hlavní dětská postava, se ve ......

INFORMACE

AUTOR
Petra Soukupová
DIMENZE
3,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší pro všechny.pdf

POPIS

Desetiletý rozmazlený průšvihář Viktor žije v Praze s matkou, divadelní herečkou, která si s jeho výchovou ani s vlastním životem neví příliš rady. Když jednoho dne Hana dostává nabídku na natáčení seriálu na druhém konci republiky, bere ji jako příležitost, jak všechny své problémy vyřešit. Aby se mohla věnovat natáčení, přestěhuje Viktora přes jeho odpor k babičce na venkov. Namlouvá si přitom, že pro něj bude nejlepší, když změní prostředí, a pro její matku, která nedávno přišla o manžela, bude dobré, když nezůstane sama.Viktor se cítí zrazený a podvedený a jeho zoufalství je tím větší, že dominantní babička má jasnou představu o tom, jak by měl jeho život i život jeho matky vypadat. Kromě dramatického sžívání se s venkovem, sleduje román i další osudy Hany bojující se seriálovou rolí, s Viktorem, se svojí matkou i příležitostnými milenci. A rovněž příběh babičky, která si vedle Viktora začíná uvědomovat své slabosti a neodvratně přicházející stáří. A všichni přitom chtějí jeden pro druhého jen to nejlepší.

Chcete si přečíst knihu?Nejlepší pro všechny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Soukupová. Číst Nejlepší pro všechny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY