Zakouzlená škola - Obrázkové čtení

Zakouzlená škola - Obrázkové čtení - Petr Šulc | Replicamaglie.com

...ze stejné kategorie - Zakouzlená škola - Obrázkové čtení Poznávej ovoce Názorné fotografie určené pro první seznamování se s jednotlivými druhy ovoce a zeleniny ... Obrázkové čtení - zakouzlená škola, Petr Šulc | Knihkupec.com ... . ... Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Jenže jso Vydal: Pierot , červenec 2018, vázaná, 40 stran, ilustrace Magdalena Takáčová, pro děti od 6 let Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme ... Zakouzlená škola - Obrázkové čtení - Petr Šulc | Knihy ... ... . Jenže jso Vydal: Pierot , červenec 2018, vázaná, 40 stran, ilustrace Magdalena Takáčová, pro děti od 6 let Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Nakupujte Obrázkové čtení - malované veršovánky z vybraných e-shopů. Najít nabídky na Obrázkové čtení - malované veršovánky nikdy nebylo jednodušší. Ať už hledáte běžně dostupnou věc nebo speciální variantu produktu Obrázkové čtení - malované veršovánky, Chci.cz Vám pomůže ušetřit čas i peníze. 12. 4. 2020 - Prozkoumejte nástěnku „škola-school" uživatele elikamalekov na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Škola, Učení a Dlouhé samohlásky....

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
11,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakouzlená škola - Obrázkové čtení.pdf

POPIS

Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak – nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Jenže jsou to také pěkné poplety, takže když nastoupí do školy jako nové učitelky, je brzy jasné, že o zábavu nebude nouze. Knížka je určena nejmenším čtenářům, proto je text psaný velkým písmem, a je plná půvabných ilustrací Magdaleny Takáčové. Některá slova v textu jsou nahrazena obrázky, které má malý čtenář správně pojmenovat, a doplnit tak maminku či tatínka při čtení příběhů.

Chcete si přečíst knihu?Zakouzlená škola - Obrázkové čtení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Zakouzlená škola - Obrázkové čtení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY