Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava

Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava - Hana Zobačová | Replicamaglie.com

...by to bylo také místo, kde se dá zažít spousta legrace a kde je nám spolu dobře ... Klára Weishäupelová-Hockeová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Někdy je dobré říci „Ahoj.", jindy „Dobrý den.", někdy je třeba si umýt ruce, jindy uklidit hračky. Tato publikace je určena především dětem od dvou do šesti let, které je dobré ... Obrázkovník pro nácvik správného chování: Etiketa Svět je místo, kde žije spousta lidí, a je dobré vědět, jak se k sobě můžeme navzájem chovat, aby to bylo také místo, kde se dá zažít spousta legrace a kde je nám spolu dobře. Obrázkovník pro nácvik správného chování - Hra a doprava. Pasparta . Vaše ce ... OBRÁZKOVNÍK - HRA A DOPRAVA - www.ucimeseradi.cz ... . Obrázkovník pro nácvik správného chování - Hra a doprava. Pasparta . Vaše cena 288 Kč . Běžná cena 320 Kč Hry pro PC. Kouzelné čtení ... Obrázkovník pro nácvik správného chování - Bezpečnost-29 %. ... Obrázkovník pro nácvik správného chování - Etiketa-29 %. Skladem. 228 Kč 207 Kč bez DPH. Detail. Obrázkovník pro nácvik správného chování - hra a doprava...

INFORMACE

AUTOR
Hana Zobačová
DIMENZE
12,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava.pdf

POPIS

Kdo si hraje, nezlobí. Jsou ale děti, které si hrát neumějí, neví, jak si říct o hračku, jak hračku s druhým vyměnit, jak se chovat na písku, kdy při hře počkat a kdy a jak se naopak připojit k ostatním dětem hned. Cestou za kamarádem nebo na hřiště také často musíme použít nějaký dopravní prostředek nebo veřejnou komunikaci, stávají se z nás tedy účastníci silničního provozu. I ten má svá pravidla a je dobré je dodržovat pro vlastní bezpečí i pro pohodlí všech cestujících. Tato publikace je ideální pro nácvik sociálních dovedností a chování v určitých životních situacích. Je určena především malým dětem od dvou do šesti let, které je dobré seznamovat se zásady správného chování názornou formou, za užití konkrétních příkladů. Užít tuto knihu ale mohou i děti mladší dvou let, nebo naopak děti starší, čerství školáci. Publikace je zpracována přístupnou metodou obrázků, která je srozumitelná dětem s běžným vývojem i dětem s určitým hendikepem. Účelem této publikace není děti poučovat, ale naučit dobrému a bezpečnému chování. Je vázána v kroužkové vazbě, je tak jednodušší od sebe oddělit žádoucí a nežádoucí chování.

Chcete si přečíst knihu?Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zobačová. Číst Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY