Pět mrtvých psů

Pět mrtvých psů - Michal Sýkora | Replicamaglie.com

...e Výrová, přezdívaná „Velká Sova", spolu se svými kolegy ... Pět mrtvých psů - Michal Sýkora — Kniha.cz ... ... Pět mrtvých psů. Z olomoucké zoologické zahrady přes noc zmizí tři medvědi! Loupežné přepadení se však neobejde bez oběti na životě. Premiéra nové třídílné detektivní minisérie Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Režie: Jan Hřebejk Pět mrtvých psů Three bears have mysteriously disappeared from the ZOO. And what's worse - the porter died during the nocturnal assault ... Pět mrtvých psů (TV seriál) (2016) | Diskuze | ČSFD.cz ... . And what's worse - the porter died during the nocturnal assault on the security guard. An extensive search for the possible motives for the bizarre theft of the big predators is launched immediately, and the clues lead to illicit business with rare animals. Who's the ... Pět mrtvých psů. Kdo napsal knihu Pět mrtvých psů? Autorem je Michal Sýkora. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pět mrtvých psů je dramatická miniseriál z roku 2016, spadající do žánrů drama a krimi. V hlavních rolích Klára Melíšková, Stanislav Majer a Tereza Ramba. Režie: Jan Hřebejk Kniha: Pět mrtvých psů - Michal Sýkora. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... „Pět mrtvých psů primárně vzniklo jako námět pro Českou televizi, který jsem však mezitím převedl do románové verze, která se v mnoha ohledech od toho, co diváci uvidí na obrazovkách, bude odlišovat. Román ovšem ještě není hotov, takže tentokrát bude oproti předchozím případům pořadí obrácené....

INFORMACE

AUTOR
Michal Sýkora
DIMENZE
4,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět mrtvých psů.pdf

POPIS

Další z případů komisařky Výrové Vrchní komisařka Marie Výrová, přezdívaná „Velká Sova“, spolu se svými kolegy vyšetřuje noční loupežné přepadení, během něhož skupina maskovaných mužů ukradla z olomoucké zoologické zahrady tři severoamerické medvědy a současně zavraždila vrátného. Vyšetřování je zprvu neúspěšné; základní otázka, k čemu někdo potřebuje živé medvědy, zůstává nezodpovězena. Když navíc jediného vytipovaného podezřelého kdosi z jeho kompliců připraví o život, je jasné, že detektivové mají co do činění s velmi nebezpečným protivníkem. Mladá policistka Kristýna Horová, bývalá kolegyně olomouckých detektivů, za trest přeložená na obvodní oddělení ve Šternberku, paralelně vyšetřuje nález pěti mrtvých psů, ledabyle zakopaných v lese. Pátrání ji přivede jednak na stopu zápasů bojových plemen pořádaných místním „vlivným podnikatelem“, jednak k přesvědčení, že oba případy spolu souvisejí. Napětí, zábavné i stinné stránky lidské povahy, které umocňuje prostředí maloměsta, a samozřejmě jedinečná komisařka Marie Výrová, to vše obsahuje knižní novinka. Zfilmovaná podoba této knihy v režii Jana Hřebejka získala v anketě čtenářů iDNES.cz prvenství v kategorii nejlepší televizní film a minisérie roku 2016. Románová verze však oproti televiznímu zpracování nabízí odlišné završení případu.

Chcete si přečíst knihu?Pět mrtvých psů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Sýkora. Číst Pět mrtvých psů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY