Ten, kdo stojí v koutě

Ten, kdo stojí v koutě - Stephen Chbosky | Replicamaglie.com

...r. 1970), který napsal, ještě než mu bylo třicet let ... Charlieho malá tajemství - Filmové recenze, novinky v ... ... . Charlieho příběh se odehrává v autorově rodném Pittsburghu a je víc než pravděpodobné, že obsahuje řadu autobiografických rysů. Ten, kdo stojí v koutě, mi v srdci zanechal obrovskou díru. Zamilovala jsem se do téhle knížky už od první strany. Knížka je kouzelná. Občas vás udělá šťastné, občas vás rozesmutní. Přečetla jsem ji snad za jeden den a nelituju toho. S ... Ten, kdo stojí v koutě by Stephen Chbosky ... . Přečetla jsem ji snad za jeden den a nelituju toho. Slova do sebe zapadala tak, že se kniha četla sama, i strany se samy obracely. Ten, kdo stojí v koutě: Stephen Chbosky. Úspěšná prvotina Ten, kdo stojí v koutě amerického spisovatele Stephena Chboskyho vyšla v originále už v roce 1999. O třináct let později se pod autorovou režií dočkala stejnojmenného filmového zpracování, které je v Česku možné najít také pod názvem Charlieho malá tajemství. Ten, kdo stojí v koutě. Stephen Chbosky. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 42 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Ten, kdo stojí v koutě - Stephen Chbosky (Anna 13, knihy-jsou-duvodem-k-ziti.blog.cz) Ten, kdo stojí v koutě (TheMelorry) Kout, který není synonymem hanby (Zuzana Boháčová, VašeLiteratura.cz) Všechny informace o produktu Kniha Ten, kdo stojí v koutě - Chbosky Stephen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ten, kdo stojí v koutě - Chbosky Stephen. Ten, kdo stojí v koutě. Stephen Chbosky. 4.6 z 5 hvězdiček. 249 K ... Ten, kdo stojí v koutě Autor: Chbosky, Stephen Nakladatel: Brio EAN: 9788075291837 ISBN: 978-80-7529-183-7 Originál: The Perks of Being a Wallflower Překlad: Kadlec, Vratislav Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 12,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Ten, kdo stojí v koutě, Charlieho malá tajemství Perks of Being a Wallflower, The Krajina pôvodu: USA, 2012, 103 min Žáner: Drama / Romantický Réžia: Stephen Chbosky Scénar: Stephen Chbosky Hudba: Michael Brook Kamera: Andrew Dunn Kniha Ten, kdo stojí v koutě(Stephen Chbosky) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Ten, kdo stojí v koutě. ... Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi nečinností a touhou se dostalo nadšeného přijetí, vyvolal polemiku a získal miliony ... Ten, kdo stojí v koutě - Chbosky Stephen . Hodnocení produktu: 100% . Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. ...

INFORMACE

AUTOR
Stephen Chbosky
DIMENZE
12,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Ten, kdo stojí v koutě.pdf

POPIS

Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi nečinností a touhou se dostalo nadšeného přijetí, vyvolal polemiku a získal miliony oddaných čtenářů. Příběh o dospívání na střední škole, který Charlie vypráví v dopisech, je otevřenější a důvěrnější než leckterý deník, zároveň vtipný i sžíravý. Nevíme, kde Charlie bydlí, ani komu píše - máme jen slova, o která se rozhodl podělit. Zmítán touhou žít svůj vlastní život i touhou vymanit se z role, která mu připadla, prozkoumává dosud neznámé území. Před ním se otvírá svět prvních lásek, rodinných dramat i nových přátelství. Svět sexu, drog a Rocky Horror Picture Show, kde klíčem ke štěstí může být například ta správná píseň, díky níž se můžete řítit tunelem a cítit se nekonečně. V Charliem se Chboskemu podařilo stvořit vypravěče, který vás uhrane a přenese zpět do divokých a intenzivně prožívaných dní na prahu dospělosti, kdy se život podobal jízdě na horské dráze.

Chcete si přečíst knihu?Ten, kdo stojí v koutě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Chbosky. Číst Ten, kdo stojí v koutě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY