Hlas: Islandská krimi

Hlas: Islandská krimi - Arnaldur Indridason | Replicamaglie.com

...ý, jehož někdo uškrtil, zdá se být po idyle ... Autor - Indridason - Arnaldur Indridason | Knihy.ABZ.cz ... . Záhadnou vraždu muže v převleku Santa Clause má Erlendur spolu s kolegy z ... Objednávejte knihu Hlas - Islandská krimi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hlas: Islandská krimi Arnaldur Indridason Nakladatel: MOBA 2018 Políček všem, jenž potřebují x nechutných vražd, u kterých se vyšetřovatel pozvrací, protože nic tak brutálního nikdy neviděl a vrah je vždycky geniální (ostatně stejně jako on:).Drsná a mrazivá krimi jako Island sám (mmch m ... Hlas - Islandská krimi Arnaldur Indridason | Knihkupectví ... ... .Drsná a mrazivá krimi jako Island sám (mmch mám tričko"Satan is real", ale skoro nikdo nechápe, že upozorňuje právě na největší zlo ... Hlas - Islandská krimi - Arnaldur Indridason. Každoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak. Když je ale ve sklepě... Hlas - Islandská krimi Arnaldur Indridason. Cena v prodejně: 319 K ... Nakupte společně - Islandská krimi. Kniha Hlas - Islandská krimi patří do série Islandská krimi.Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 749 Kč. Hlas. Islandská krimi - Arnaldur Indridason: Krátky popis: Zlevněný produkt Hlas.Islandská krimi - Arnaldur Indridason od výrobce MOBA u nás najdete po slevě od 287 Kč : Obvyklá cena: 255 při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Islandská krimi ze série ErlendurKaždoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak. Když je al...

INFORMACE

AUTOR
Arnaldur Indridason
DIMENZE
9,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas: Islandská krimi.pdf

POPIS

Každoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak. Když je ale ve sklepě renomovaného reykjavíckého hotelu nalezen vrátný, jehož někdo uškrtil, zdá se být po idyle. Záhadnou vraždu muže v převleku Santa Clause má Erlendur spolu s kolegy z reykjavícké kriminálky vyřešit tak, aby nepoplašili váženou mezinárodní klientelu hotelu. Pobyt na Islandu nesmí být stresující a příliš dobrodružný! Smrt starého muže se vlastně nikoho nedotkla, nikdo se s ním nestýkal. Kdo tedy měl zájem odstranit starého samotáře? Aby snáze odhalil stopu, ubytuje se Erlendur přechodně v hotelu a opět jednou zjišťuje, že nitky vedou hluboko do minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Hlas: Islandská krimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnaldur Indridason. Číst Hlas: Islandská krimi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY